Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt aki Gy. K-n talált...

Volt aki Gy. K-n talált magának pasit/barátnőt?

Figyelt kérdés

Szoasztok. Tudni szeretném, hogy volt e ilyenre példa. (Nem jó magam nem akarok párt keresni, pláne nem itt, csak puszta kíváncsiságból kérdezem.

Ha valakinek volt, akkor hány éves volt ő és a párja? Mi miattkezdtek el beszélni? Mennyi ideig tartott a kapcsolat?

Kort és nemet is légyszi.


(Nem, nem szolgál a kérdés ismerkedést, nem áll szándékomba ilyesmi. Remélem maradhat.)



2018. dec. 13. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

A gyk-n különösen túltengenek a trollok. Többségében vannak a troll válaszok és a kérdések között is 15% legalább trollkodás.

Azt sosem hittem volna, hogy ennyi rosszindulat és marháskodás között képes megbújni olyan emberi kapcsolati potenciál, ami később egy házasságig vezethet.

Ha barátokat keresnék, nem itt kezdenék neki.

Számomra ez nagyon meglepő.

2018. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Félreértés elkerülése érdekében: nem beszólni akarok, és igazából gratulálok nektek. Számomra nagyon különös. :) Ennyi. Sok boldogságot!
2018. dec. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Igen. Én sem kezdenék itt neki, hisz nem a legjobb választás erre a célra ez az oldal. Viszont vannak kivételek.... És mit mondanak a kivételekre?

Azt, hogy erősítik a szabályt. :)

2018. dec. 14. 17:35
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szerencsém, bár nem egy kedves, normálisnak látszó felhasználóval beszélgettem már itt, de valamiért egy idő után mindig ellaposodott köztünk a dolog, ezért egyikből sem lett semmi. 18/L
2018. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos még nem, pedig vannak elég sok értelmes lányok csak nyilván mivel ez nem egy társkereső oldal nyilván nem ilyen célból jönnek a lányok fel ezért sem... De amúgy nem lennék semmi jónak az elrontója, de nem is álmodozok ilyeneken :D

18/F

2018. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Eddig még nem nagyon sikerült, de most úgy látszik hogy van remény barátok szerzésére :-)
2018. dec. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Páromat itt ismertem meg, holnap évforduló :)

De már korábban is alakultak ki rövidebb kapcsolatok, barátságok ezen az oldalon.

2019. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Páromat itt ismertem meg, másfél éves kapcsolat lett belőle.

30+F

2019. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kapcsolat nem lett, mert párom van, viszont két levelezőtársam is van innen, akikkel már jóideje tartom a kapcsolatot :)

21/N

2019. jan. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
Vicces lehet, amikor az öngyilkosjelölt és az önjelölt személyiségzavaros randiznak :P
2019. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!