Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az egyik ismerősöm, aki csak kihasználja a lányokat (már több tíz lánynál tart), bármikor talál magának új barátnőt, de én senkinek nem kellek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez egyszerű. Nagyon jó pasi, vagy gazdag. Az ilyeneknek tálcán kínálkoznak az olcsó nők. Ezeket olcsóságukból adódóan kihasználja amire kell, de mindig van másik liba.

Ennyi.

Te vagy nem nézel jól ki, vagy szegény vagy.

2018. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő nem gazdag, de valamennyivel több pénze van, mint nekem. És még nem is nézek ki jól. De csak egy barátnőt szeretnék, aki szeret és akit szerethetek. Vagy az már túl nagy kérés lenne?
2018. máj. 1. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

A mai csajok előtt szeretni, szerelmesnek lenni gyengeség. Számukra ez lehetőséget kínál arra, hogy megalázzanak téged, belédrúgjanak, kiröhögjenek, hülyére vegyenek.


A haver ezt valószínűleg tudja, ezért felvesz egy olyan álarcot, ami egy domináns férfi benyomását kelti, akár tárgyként kezeli a nőket. Ebben a szerepben lehet fürdőzni olyannyira, hogy olyanná is válhat.


Építs fel egy csajozós ént, aki nem hagyja magát bepalizni, domináns, határozott, független és kevésbé akar álompasinak látszani. Csak arra figyelj, hogy önazonos maradj!


Sok sikert!

2018. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért azt nem mondanám hogy minden lány csak kihasználja a srácokat és gyengeségnek tartják ha a srác kimutatja a szeretetét....Én sem vagyok túl nagy csajozós de nem rég megismertem egy lányt aki úgy szeret ahogy vagyok. Tehát azért találni normális csajt is, nem kell általánosítani, de tényleg többségben vannak a ribik
2018. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul kell gazdagnak lenni vagy nagyon jokepunek, hogy kihasznalhasd a lanyokat.

Eleg ha keresel naiv, manipulativokat, akiknek csapod a szelet egy ideig a dumaiddal es utana ugy beledszeretnek, hogy barmit kepesek erted megcsinalni.

Itt kb minden a szemelyisegen mulik. Persze azert gondolom valahogy ki is nez a csavo, de hidd el, a szemelyiseg a fontosabb.

Magabiztossag, jo humor, torodes es lehetetlen, hogy ne talalj igy magadnak lanyt

2018. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kihasználni szeretnék egy lányt, mint ő, hanem egy normális kapcsolatot szeretnék.
2018. máj. 1. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek: az ismerősöd olcsó pitsákat tart, nem barátnőt.
2018. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

azt itt hozzátenném,hogy kinézet nem a legfontosabb.

van egy ilyen haverom,csak ő már szó szerint több száz ilyen nőt húzott meg.úgy különösebben nem néz ki jól,oké van pénzük de nem gazdagok,és mellé a gyereknek annyi esze van mint egy raklapnak.és mégis.

duma a legfontosabb,onnan tudom hogy hasonló tulajdonságokkal rendelkezem énis,csak duma a hiányzik.és látszik is,csak éppen csurran-cseppen néha valami..és én is valami komoly kapcsolatot szeretnék,amit még nehezebb találni.ilyen az élet..

2018. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudom kerdezo, nem is arrol beszeltem. Hanem ugy altalanossagban, ha akarsz magadnak valakit, akkor kell, hogy legyen onbizalmad
2018. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!