Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez mennyire beteg?

Szerintetek ez mennyire beteg?

Figyelt kérdés
Kamu tinder sráccal regi, beszélgetni napokon át az adót lánnyal hivásba és megjelenni az én nagyon ronda kulsommel (tényleg az nemcsak minden lánytól kapom hanem minden embertol is, olyan mintha egy szorny lennék, na és akkor talizni, és hazáig kovetni, meg szánalmas modon konyorogni neki, hogy pár óráig, legyunk egyutt

#szánalmasság #Kamurandi
2018. dec. 14. 18:44
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
Te mit vártál tőle? Miben csalódtál?
2018. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Meg amikor ilyenmi dolgok, eltudjátok képzelni, amúgy nem nyultam hozzá vagy stb nem voltam eroszakos, csak mondtam párszor hogy nézzen már rám, és tok kozel odajot az arcomhoz és bele ilyen orult ironius tekkintettel nézet rám hogy igy jó lesz, + még a vilin is meg akartak buntetni
2018. dec. 14. 19:14
 13/54 anonim ***** válasza:
100%
Volt még valami?
2018. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szánalmasabb dolgot életemben nem hallottam.

Kamu profillal regizel, átbaszol egy lányt, aztán mikor taliztok elvárod, hogy jó pofátvágjon hozzád?

Ember te hol élsz?!

Örülj neki, hogy egyáltalán mutatkozott veled, nem rendőrt hívott rád, mert követted.

Meg egyáltalán, hogy megölelt, nem megtaposta a beleid.


Btw a helyesírásod is hanyagoljuk.....

2018. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

Nem csalodtam, tudtam hogy ez lesz sajnos

Amugy kiemelkedoen szép volt, nem is értem hogy a hangombol és írásomból nem jót rá

2018. dec. 14. 19:20
 16/54 anonim ***** válasza:
100%

A mai generáció (amibe jó magam is tartozom) k....rvára lesz@rja a helyesírást. (Mondjuk nekem idegbajom van, ha valaki nem tud helyesen írni.)


A hangodból meg honnan lehetne tudni, hogy nem az az ember vagy mint aki a képen!? HE!?

2018. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, nem kovettem hazáig csak a hévvel mentem vele fál órát, igen még volt valsmi,azt is kérdeztem amikor ketten voltunk hogy azért csokolozunk-e, meg kozbe a vilin meg akartak büntetni, de azt pont leszartsm, mondtam hohy hivjon rendort, inkább a lánnyal foglalkoztam, meg kérdezgettem, aztán leszáltunk és a jegykéronek ott maradt, mondta hogy maradjak ott, mondtsm hogy kisérem a lányt haza jokjon utánam... szánalas tudom és nem tudok irni azt is
2018. dec. 14. 19:27
 18/54 anonim ***** válasza:
100%
Agykárosodást kapok a logikádtól. A kérdésemre nem válaszoltál.
2018. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Onnan hogy elég sok szót elrontok, és maga a hangbol is rengeteg mindent elárué
2018. dec. 14. 19:29
 20/54 A kérdező kommentje:
10% on vagyok, lassan merulok és még vissza is kell menni abba putriba, lehet még pár lányt bámulok majd a vilin, bár egy rám nézet amikor 2mpig néztem és egybol forgatta a szemeit.. megalázó nagyon.
2018. dec. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!