Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Beteges vagy Normális?

SzerintemSem kérdése:

Beteges vagy Normális?

Figyelt kérdés
Szerintetek az beteges ha egy fiú/férfi (jelen esetben fiú) "isteníti" a lányokat/nőket? Arra gondolok például hogy sohasem ütnék meg egy nőt, tisztelem őket pl.: a szülés nehézségei miatt. Még tudnák írni 50-60 indokot stb. De röviden ennyi.Főbbként a lányok véleménye érdekelne de fiúk is hozzászólhatnak.

2017. aug. 23. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért baj hogy nem akar megütni?
2017. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Beteges, de az önbizalom és figyelemhiányos nők ezt szeretik, ők papucsként fognak használni téged.

A normális lányok meg nem vesznek figyelembe.

2017. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ütném s verném kéremalant 23/l
2017. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Válaszpld már meg, hogy pontosan hogyan, a miként jötta fejedbe ez a kérdés.... Szerintem Te is tudod hogy az a nirmalis, ha nőt nem ver a férfi stb stb stb....

Nem ertem a kerdésed...

2017. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Éppen arra gondolok amire a 2. Válaszoló. Mivel túlságosan tisztelem őket ezért figyelembe sem vesznek. ☺
2017. aug. 23. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj már párat, én nő vagyok, de nem tudnék 50 indokot... A nők többsége hisztis pi**a, és főleg magukat meg egymást szeretik isteníteni. :D
2017. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak azért isteníted őket, mert kb. annyi kapcsolatod van velük, mint bármely istennel, egyikkel sem volt még tapasztalatod. :) Amint lesz, egyre lejjebb megy a tisztelet aránya.

Én is olyan voltam mint te, istenként tiszteltem őket, feljebbvalónak tartottam, most már egyáltalán nem. Viszont még mindig nem ütném meg őket (ha ők sem ütnek ok nélkül), ez nem a tiszteleted kérdése, hanem az erkölcsi szintedé.

Nem beteges, de tapasztalj, mert nem is egészséges. :)

2017. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha nem akarod őket megütni de azért tulságosan ne istenísd őket de és ez egy kicsit beteges de nem nagyon én lányként így látom :D
2017. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy beteges,de azért túlzásokba nem kell esni. Nyilván jól esik a lányoknak/nőknek ha kapnak tiszteletet stb. Az pedig,hogy nen ütnéd meg,az nagyon helyes,minden fiúnak/férfinak ilyennek kéne lennie. 13/L
2017. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy alapvetően jóindulatú vagy, az nem baj. De! Mint ahogyan nem disznó az összes férfi, úgy nem szent, tisztelni való áldozat az összes nő. Semmivel sem "kell" jobban tisztelned egy nőt, mint egy férfit, mert igazi férfinek lenni pont olyan nehéz, mint igazi nőnek. Attól, pl, hogy valaki gyereket tud szülni még nem lesz tisztelni való családanya. Szerintem nagy baj, hogy sok nő biológiai "erényeit" fitogtatva képzel magának előjogokat, egyébként meg semmit nem ér, és méggyakoribb, hogy a másik nemet semennyire nem tiszteli.

Szerintem ne legyél ennyire elfogult, ezt nőként írom. Szóval alapvetően állhatsz így a nőkhöz, sőt, valahol ez volna a normálus hozzáállás másokhoz, de csak annak add meg végképp ilyen módon a tiszteletet, aki neked is viszont megadja azt!

2017. dec. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!