Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok Nánásiék...

Ti mit gondoltok Nánásiék vlog csatornájáról?

Figyelt kérdés

Az elején szerettem, de most már erőltetett.


Arról nem beszélve, hogy oké tünemények a gyerekek, de ők ezt nem fogják fel, hogy videózva vannak és azt megosztják bárkinek. Pont az anyjuk mondta, hogy a kislány (Mici) amúgy nagyon visszahúzódó, idegenek előtt, itt meg önmagát adja.

Lehet nem örülnek neki pár év múlva.


2018. dec. 22. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Aranyosak, szerintem jó amit csinálnak.
2018. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Én szeretem a csatornájukat, mindig várom az új videókat. Bár abban valóban igazad van, hogy az elején valahogy természetesebb volt az egész. A Nánázsia egyértelműen a kedvencem. A Bajusztriában láttam már hogy a gyerekeknek nyűg volt a szereplés. Hogy később hogy fognak reagálni a gyerekek erre a sok videóra magukról, azt nem tudom. De semmi olyat nem mutatnak róluk ami szégyellnivaló lenne.

24N

2018. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Kik ők?
2018. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Fogalmam sincs, hogy az mi.
2018. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még róla, hogy van vlogcsatornájuk, de jó, hogy szólsz, majd megnézem, ha lesz rá időm, és megírom a véleményem. De ez amúgy olyan divat is manapság. Olyasmi lehet, mint a Győzike show annak idején, csak ez nyilván nem a tévében megy.
2018. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ördög Nóra és családja


Abszolút. Nem Győzike-show, nagyon kedves, az utazásaikat mutatja be a gyerekekkel.

2018. dec. 22. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen vlogcsatornákat. Igaz, csak angol nyelvűeket nézek, hogy ezzel is gyakoroljam a nyelvet. Ez manapság a divat. A tehetős emberek, akik híresek, vagy csak hírnévre vágynak, vlogolnak.
2018. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem bejön, amit csinálnak és a gyerekek külön is zseniálisak a videókban.


viszont azokat is megértem, akik szerint nem jó, vagy nem szerencsés a gyerekeiket is szerepeltetni. felvet érdekes és fontos kérdéseket, de szerintem nem tudhatjuk jobban, hogy mi jó a gyerekeknek, mint a saját szüleik. még akkor sem, ha nem értünk egyet vele és mi máshogyan döntenénk erről - vagy épp valami másról. majd az idő el fogja dönteni, hogy ez árt vagy használ nekik. két ismert celeb gyerekeiként, enélkül se sok esélyük volna rá, hogy ismeretlen emberek normális gyerekeiként nőjenek fel.


másik végletként ott van Magyarósi Csaba, aki ahogy nőnek a gyerekei tudatosan egyre kevésbé és csak felismerhetetlenül mutatja a gyerekeit, hogy nekik lehetőleg ebből legyen hátrányuk. ez talán felelősségteljesebb megközelítés. ugyanakkor ez sem tekinthető az egyetlen és helyes útnak, mert olyan nem létezik.


ugyanez a kérdés ugyanilyen jogosan vedőik fel minden gyerekszépségverseny, gyerekmodell, gyerekszínész sőt akár gyerekként fellépő zenész, művész, sportoló kapcsán is. vajon tényleg jó-e a gyereknek, hogy fellép, mutogatják és akár sikereket ér el vele, vagy ez is csak egyfajta kihasználás? sőt ennyi erővel akár a gyermekvasutat is meg lehet kérdőjelezni, hogy mennyire helyes kihasználni az ott dolgozó gyerekekek vasút iránti érdeklődését?


szerintem mindennek van több féle vetülete és sosincs egy általános igazság, mindig az adott helyzetben kell megvizsgálni, hogy kinek mi a jó. a gyerekek helyett pedig alapvetően a szüleik dönthetnek - akár jól, akár rosszul teszik...

2019. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!