Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Félig Roma lány vagyok és gondolkodtam azom hogy öngyilkos legyek. Nem szeretnék roma lenni, nagyon elszomorít hogy leszólnak mindenhol, lecigányoznak, tiszteletlenek velem. Szörnyű érzést kelt bennem amikor elmegyek néhány ember előtt az utcán és egyből mogorva tekintetek vesznek körül a kinézetem miatt, ami egyből elárulja a származásom. Szörnyen érzem magam, magyar akarok lenni. A szüleim és a családom normálisak, dolgozunk, rendesen élünk és nem viselkedünk alpári módon. Mégis az iskolában is csak a cigányozást hallom. Gyakran szégyellem magam a többi cigány miatt... Nem bírom sokáig.. Ti mit tennétek a helyemben?

#iskola #roma #bámat
2018. dec. 22. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen az evolúció, az emberek utóítéletes, engem is kétszer kiraboltak a cigányok, emiatt elkerülök minden cigányt, ez ösztön.
2018. dec. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz, el kell fogadnod magad. Légy különb a többinél, ez a legfontosabb. Köpködő emberek mindig lesznek, de legalább te ne köpködj magadra. :)
2018. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De rettentően rosszul esik hogy én próbálok normális lenni mégsem tudok és csak továbbra is a szidások vannak.
2018. dec. 22. 15:32
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne már én is roma vagyok ,csak már nem látszik mert minimális !ez butaság ne ted meg ,légy büszke a származasodra
2018. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok ,imádok roma lenni
2018. dec. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Irhatsz privátott ha akarsz ,elözö kettő voltam !
2018. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenek a magyarok, ne foglalkozz velük, egy idő után már meg sem hallod őket, te okosabb vagy náluk, ne süllyed le az ő szintjükre!
2018. dec. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem öltözködsz kirívóan? Ha ápolt vagy és normálisan öltözködsz a többségnek nem lesz problémája veled csak a rasszistáknak, lehet hogy valami vidéki helyen laksz ahol tobzódnak ezek...
2018. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

kérdés, hogy hogy nézel ki. Mert sok külföldi is van a munkahelyemen pl. akik sötétebb bőrűek és fekete hajúak: dél-ameriaiak, spanyolok, portugálok, és senki nem tesz megjegyzést rájuk.

Te hogy tudnál hétköznapibban öltözni, kinézni? Pl. vágass magadnak rövidebb, pl vállig érő hajat. Ne hordjál hosszú szoknyát, szakadt ruhát. Próbálj egyszerű és elegáns lenni. Húzd ki magad,járj szépen. Ne kiabálj az utcán.

A helyedben mindig NAGYON elegáns lennék, pl. fehér blúz, stb. Mintha egy irodába járnál dolgozni. Hozzáteszem, ez nagyon olcsón megoldható, olyan turkálók vannak ma már, hogy ihaj. Csak jó ízlés kell.

2018. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, mint előző. Indiai is annyi van (pl. Angliában), mint a franc, de teljesen belesimulnak a környezetbe. Te is meg tudod csinálni. Nem kell az autentikus roma dolgokat követni (pl. hosszú haj, meg ilyenek). Senki meg nem fogja mondani, hogy roma vagy. Volt egy kolleganőm is, 87-ben még, roma volt (könyvelő csajszi), én pl. nem is tudtam, hogy cigány. Csinos volt, ápolt, tűsarok, ballonkabát (akkor ez volt a divat), mindig csillogó, szép, vállig érő haj, diszkrét smink.
2018. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!