Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

A kollégium k..vája erkölcstan tanár lesz. Pletykákat terjeszt rólam, hogy a téli szünetben k..váskodtam.


Verseng velem és a többi szingli csajjal egy nő, aki már 3 éve házas és gyereke is van. Kőkeményen nyomul a pasiknál és minket oltogat.


Srác, aki meg akart fektetni, de elutasítottam, azóta lerondáz és mindenkinek lehord, hogy buta is vagyok meg csúnya is.


Tisztességes, becsületes lány vagyok, és hozzám hasonlóan tisztességes, becsületes embereket tartok barátnak. Az imént leírtak társaságát egyfajta önvédelemből elkerülöm.

Mégis engem bélyegeznek meg és ez a 3 ocsmány ember sároz be engem, pedig ismerik őket rendesen, engem viszont nem ismernek.


Napi kapcsolatban vagyok velük és szívem szerint pofonvágnám őket.


Vagy ez lenne a normális, amit ők csinálnak?


2018. dec. 29. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én gimis osztályomban is voltak ilyesmi emberek sajnos. Volt, amikor legszívesebben én is megtéptem volna őket, de azért is csak én kaptam volna, utólag meg már nincs mit tenni. Van ilyen :( Sajna még nem tartunk ott, hogy az ilyen emberek, legalább az iskolában megkapják a büntetésüket azért, amit másokkal csinálnak, és ha egyszer valakinél elszakad a cérna a mondjuk több évig tartó zaklatás után, még ő kap igazgatóit meg őt cibálják fegyelmi tárgyalásra..
2018. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod, hogyha ezt teszik, az zaklatásnak minősül már?
2018. dec. 29. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, iskolai zaklatásnak...Valamint csak szólok, a csajt, aki pl. azt terjeszti rólad, hogy qrválkodsz, már rég feljelenthetted volna rágalmazásért..
2018. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogyan tudnám bizonyítani?
2018. dec. 29. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!