Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak én utálom a rokoni...

Gags kérdése:

Csak én utálom a rokoni látogatásokat?

Figyelt kérdés

Nehéz heted volt, nyugalmas hétvégét tervezel, lazítással és talán egy kis tanulással. Már mindent elterveztél.

Erre egyszer csak baljós hangokat hallasz a kapud elől, és pár perc múlva becsődül rajta az egész pereputty, a legnagyobb örömödre. Persze... lenyeled, hisz ez csak természetes, a rokoni kapcsolatokat ápolni kell! De az unokatestvéred gyereke nemsokára a te szobádban vinnyog, és még a gépedet is igénybe veszi, mert hát úgy lett nevelve, hogy nem bír ki fél napot nélküle (hiába óvodás még). Ki mész... hogy ne légy antiszociális bennszülöttként lefestve az elkövetkezendő 2 évben minden családi összeröffenésen amin te nem vagy ott. Legalább egy értelmeset lehetne velük beszélni >< De készülj fel arra hogy nem hallasz mást mint hogy ki hogyan ünnepelt (ki tud nagyobbat mondani stílusban) és milyen viszontagságai voltak, meg hogy milyen szar az élet(e)...

És mikor végre valahára hazamennek, a nap végén, amin semmit sem sikerült megvalósítanod abból amit elterveztél, te elkezdheted a felbolygatott ház rendbetételét.

Csak én utálom borzalmasan ezt? Vagy csak rosszul látom a dolgokat? Már már gyűlölöm.



2018. dec. 30. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor szoktam bekulcsolni az ajtómat, hogy ne jöhessenek be a szobámba és kb. fél órányi pofavizit után vissza is vonulok. Nem izgat különösebben, ha antiszociálisnak gondolnak, anyámék hívták ide őket, bájcsevegjenek velük ők.
2018. dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Már csak a gondolata felb.sz.
2018. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem szeretem, mert nincs olyan szoros kapcsolatom köztük, így totál fölösleges az egèsz.
2018. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Én sem szeretem! Egy vicces dolog van benne az, mikor az öcsémet piszkálják hogy mikor lesz már barstnője! 21 éves és sztem még egy puszit se kapott a lanyoktól.
2018. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Különélek már a családomtól, de nálam nincs rokonlátogatás. Kétszer volt az otthonomban elég is volt. Amíg élt a nagyim addig volt ilyen. Bocsánat én nem fogok vigyázzba állni senki véleménye miatt.
2018. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!