Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nagyobb ismerősi/rokoni...

A nagyobb ismerősi/rokoni köreidből ismersz gyilkost vagy olyat aki volt börtönben?

Figyelt kérdés
Mik voltak az okok?

2016. júl. 29. 18:11
 1/9 anonim válasza:
100%
Régi család barátja úgy megverte a munkáltatóját, hogy az belehalt a sérüléseibe. Ő volt/van börtönben.
2016. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Édesapám ágán sokan vannak a rokonságból börtönben, többek között gyilkosságért is. Vannak persze kevésbé súlyos törvényszegésekért is. És a keresztapámról nemrégen tudtam meg, hogy hivatásos gyilkos. Miért érdekel? Nekem szimpla emberek, nagybácsik, unokatestvérek, keresztapu, akinek jó a humora, szeret kirándulni, szereti a családját,minket is, és remekül tud gitározni. Ő tanított meg engem is. Sokszor mentünk koncertre, és bulizni. Mikor megtudtam, hogy mit csinál, először el sem hittem. De valahogy nem tudok másképp nézni rá.
2016. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És börtönben ül a keresztapád vagy szabadlábon van?
2016. júl. 29. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szabad. Úgy tudom bűntetlen előéletü.
2016. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hivatásos gyilkos,és szabadlábon van??
2016. júl. 30. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen ismerek. Az unoka nővérem élet társa volt börtönben. De nem emberölésért, és nem gyilkosságért ült. Hanem lopás, okirat hamisítás, személyes okirat adás-vétel. És ehhez hasonlókért ült. De nem ölt embert, és nem sérült meg senki.
2016. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj. Ha lecsuknak valakit, az nem jó ajánlólevél. Ugyanis attól kezdve jobban szem előtt vagy. Bármit csinálsz, egyből téged vesznek elő, akkor is, ha nem te voltál, mert már voltál olyan dologért elítélve. Aki le volt már csukva, az egy pancser, mert elkapták. Valamit akkor nagyon elszúrt. És aki elszúrja, az senkinek nem kell komoly munkára. Max lóti-futinak, vagy baleknak.
2016. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es figyelj csak. A jelenlegi BTK. is több mint 330 bűncselekményt ismer. Ebből a 330-ból csak egy az emberölés. De ezen kívül van még legalább 329 cselekmény amit meg nevez a jelenlegi BTK. is. És még egy nagyon fontos a jelenlegi BTK. Vétség és Bűntettre osztja fel a bűncselekményeket. A vétség az enyhébb, a bűntett az súlyosabb cselekmény.
2016. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

rokonom felgyulytotta a házát bentégett a kislánya .akasztás lett volna csak jött a rendszervátás.piás lett mikor kiengedték meg félcsöves.amúgy tök rendes faszi volt (nem mondtad volna meg róla hogy mit csinált)ét még 6-7évig szabadulás után oszt elvitte a bélrák

.

2017. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!