Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy 37 éves férfi lefekszik egy 15-18 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Irigyelem
2019. jan. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Semmi kozom hozza, semmi jogom itelkezni masok felett. A velemenyem annyi hogy mindenki ott ba...a el az eletet ahol akarja! Ennek ugyis van mindig hatul utoje.
2019. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Felháborito!!!!!, igy nem nekem jutott a csaj. Na az már megvan, hogy én miért háborodok fel ezen. És te????????
2019. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen annyi, hogy tisztességtelen, ha valaki visszaél a tapasztalataival, és egy szemmel láthatóan "még éretlenebb" felet kihasznál. Nálam ez gyenge jellemre vall.
2019. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem találom jónak.

Esetleg pár évig együtt maradnak, aztán az egyik továbbáll, leginkább a fiatal nő. Pár ilyen esetet is ismerek. Ha egyszeri esetről van szó - váljék egészségükre!

2019. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

USAban legalább 10 évre elzárnák a börtönbe és lehetetlen lenne még utána is normális életet élnie, hiszen ott a köztudatban is elég durván elítélendő ha valaki 18 alattiakkal lefekszik.


Itthon legális, szóval nem lehet bele szolni, de az a furcsa hogy a legtöbben nem is nagyon akarnának.


Itthon valamiért ez egy teljesen normális dolog. (Egyik ismerősöm egy 14 évesen egy 35 évessel járt szóval van tapasztalatom) Kb senkit sem érdekelt, max kicsit furcsálták...

2019. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Ha ez egy egyszeri alkalom, akkor úgy vagyok vele, hogy én nem tenném meg, de ha nekik belefér, hát legyen. De hitegetni a lányt közös jövővel vagy ilyesmi, az abszolút helytelen.
2019. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem értem miért térnek ki sokan kapcsolatra. A kérdező csak annyit írt, hogy lefekszenek, nem összejönnek. Tegyék, amit jónak látnak. Szerintem nincs ezzel semmi probléma.
2019. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki szereti a friss, feszes, fiatal, finom tiniket. Irigylem.

És az összes férfi, aki rossz szemmel nézi, szintén csak irigyli. Ő nekik nincsen rá lehetőségük, ezért elítélik és negatívan nyilatkoznak róla. Hirdetik, hogy ők mennyire erkölcsösek.

Tipikus kényszerből erényt helyzet...

2019. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Bitófára vele...
2019. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!