Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megölt valakit?

Figyelt kérdés

Akár véletlenül, akár szándékosan.

Ha utóbbi, akkor megbántad?

Miért csináltad, mi volt az oka?


2019. jan. 8. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak darazsakat.
2019. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

szerencsére csak majdnem, kocsival veszélyeztettem..nem lett baja de ha nincs top reflexe akkor neki halálos frontális ütközés, nekem meg semmi nem lett volna..


hát igen, nagyon letört a dolog, nagyon az eszembe véstem, hogy tehetséges, sokak által csodált sofőrként sem vagyok feljogosítva ártatlan emberek megnyomorítására..

2019. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ízeltlábúakat. De ha lehet, inkább kieresztem az ablakon.
2019. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%

Ha van is, nem valószínű hogy ide kiírja.

Nekem a patkány volt a "legfejlettebb" élőlény amit megöltem, abból viszont sokat.

2019. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyszer olvastam, hogy redditen valaki feltette ezt a kérdést, és egy fickó leírta, hogy egyszer éjjel ment haza, az atm-nél rátámadt egy hajléktalan, ő önvédelemből késsel leszúrta. Soha nem derült ki, hogy ő tette. Eléggé durva sztori!
2019. jan. 8. 14:03
 6/10 Metionin ***** válasza:
86%
Ez durva. Nekem ilyen "majdnem" esetem volt, szintén rám támadt egy fickó éjszaka hazafelé menet és leütöttem a kezemben lévő üres üveggel. Meghalhatott volna, először azt is hittem hogy meghalt, ha otthagyom akkor valószínűleg annyi lett volna neki. Csak én kihívtam a mentőt.
2019. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ilyet nem szokták nyilvánosan bevallani az interneten, bár amióta az a két hülye itt beszélte meg, hogy csatlakozik az iszlám államhoz, azóta van egy olyan érzésem, hogy már a bűnözők se a régiek :D
2019. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki azt írja, h így nem szokták bevallani.


Azért olyan válaszoló még akadhat, aki ölt és már leülte és most már szabadlábon van.

2019. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A börtönből is írhat valaki, ott is van net, ha jól tudom.
2019. jan. 9. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha ott is van net. A mi pénzünkből!
2019. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!