Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 1. Hülyeség lenne? 2. Fiúk,...

1. Hülyeség lenne? 2. Fiúk, miért?!

Figyelt kérdés
1. 16 éves lány vagyok. Persze sok a rajongóm, mert ahogy mások mondják "jó csaj" vagyok. Persze nem vagyok ronda, de nem szeretem ezzel fényezni magamat. A srácok mindig megkérdezik, hogy "Mi az ideálod?"...én azt szoktam válaszolni, hogy nincs. Azért nincs, mert ha valaki megfog engem akkor nekem ő az ideálom külsőleg. Belsőleg, meg legyen okosabb mint én (Nem vagyok buta, de szeretem, ha inkább a srácok mondanak új dolgot nekem), udvarias(!), tisztességes(!), humoros és kedves. Még ezer tulajdonságot tudnék sorolni. De azon, hogy legyen okosabb, mint én, azon rögtön kibuknak a srácok (persze az idősebbek nem, de velük meg nem igazán kezdek ki). Tényleg ciki? 2. Na meg a szűk farmer és a hosszított pólók/pulcsik, a félre fésült haj amit 2 percenként simogatnak...Fiúk, miért?!Egy fiú/férfi legyen a nemhez megfelelő...Vékony lábak, nyávogás (tényleg hallok elég furcsa nyávogásokat az utcán fiú hanggal) és a legszomorúbb, hogy semmi udvariasság és tisztelet nincs bennük...Egy férfiú szerintem ne legyen szúk nadrágokba és hosszú pólókban/pulcsikban, legyen hosszú haja (nekem határozottan bejön), de ne a kezével fésülgesse a oldalra mindig, hanem rendezze el úgy, hogy úgy maradjon, legyen udvarias és amit még fent leírtam...

2019. jan. 8. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
k
2019. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tamas3791 válasza:

Ha túl sok elvárást támasztasz az emberek felé előbb utóbb azt veszed észre hogy nem találsz ilyen embert és szomorú, magányos leszel.


"udvarias(!), tisztességes(!),humoros" ha keresed sosem fogod megtalálni. Az kapcsolat elején mindenki udvarias tisztességes és még talán humoros is, de nézd csak meg 1,5 év múlva ebből meg fog változni sok minden


Tehát ha túl sok elvárásod van akkor nem leszel boldog. Fogadd el hogy simogatják a hajukat, hogy szűk farmerbe járnak és kész.


Ha még van időd ezt is olvasd el. Unatkozó 20 éves vagyok :D Most a másik oldalról közelítem meg de a lényeg ugyan az

Volt egy barátnőm, és szerettem volna ha legalább fele olyan okos mint én, vagy a megjelenése más, néha olyan ruhákat vett fel hogy ihaj tyuhaj, én pedig meg akartam változtatni. Nos ez nem jött össze teljesen, végül pedig annyira elfajultak a dolgok, hogy inkább véget vetettem a kapcsolatnak.


Tehát még egyszer, :D ha valakit a saját ízlésed szerint akarsz változtatni, vagy olyat keresel aki neked tökéletes, egyszerűen nem leszel boldog amig meg nem találod. Ha meg még is megtalálod akkor ha valami olyat csinál úgyis jön hogy ez így nem jó változz meg


Remélem segít valamennyire, és ne feledd


Túl sok elvárás a szomorúsághoz vezető út kezdete ;)

2019. jan. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!