Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az 19 éves szűz fiú...

Miért van az 19 éves szűz fiú létemre hogy eléggé gyakran úgy érzem az utcán meg körülöttem lévő lányok, fiúk melett hogy már csak én vagyok szűz és senki más? Ez lehet hülyeség de normális hogy így érzem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 19:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
27%
nem hülyeség lehet h már csak te vagy a világon egyeedül szűsz..add el valakinek jó pénzért vagy ásd el magad!
2010. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
A mai világot elnézve jogos az aggodalmad, de biztosra csak akkor mehetsz , ha mindenkit megkérdezel magad körül. :)
2010. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
sztem csak verd jól pofán az elsö válaszolót, és rögtön javul az arány.
2010. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces:D

De inkább normális válaszokat kérnék!

2010. máj. 7. 20:03
 5/11 anonim válasza:
100%
És ez téged zavar? Ha elmegy meletted egy kislány arra is azt hiszed? A fejedben kellene utánajárnod a dolognak, mert ha téged zavar ez a dolog, hát bemeséled. Nagyon sokan vannak, akik 20 évesen, vagy még később vesztik el a szüzességüket. Nem kell ezen agyalni. Ismerkedj, aztán majd egyszer eljönaz idő...
2010. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj én 22 vagyok és szűz,fel a fejjel ameddig van!
2010. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ilyeneken agyalsz...
2010. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

nyugi, én szokszor olyan szinten elkattantam, hogy ahogy a lépéseimet számolgattam az jutott eszembe, hogy kb ilyen ritmusban kezdenek aktusba 20 év alatti tinik csak budapesten.


mondjuk én pszichologushoz is járok a dolog miatt.elhiszem, hogy szép számmal vannak nök akiknek tetszem (tapasztalat), de a sok tanulmányi elvárás, meg a nöhiányos iskola elzár attol, hogy tapasztalhassak is végre valami JÓT!

2010. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
én is sok nőnek tetszek de parázok szóval egyik felé sem lépek.
2010. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
a sok az nem biztos hogy elég.
2010. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!