Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni, ha olyan...

Mit lehet tenni, ha olyan emberben csalódsz, akit nap mint nap látsz?

Figyelt kérdés
Jóban voltunk, de nagy csalódás lett belőle, nagyon megbántott. Teljesen kiábrándultam, rájöttem, hogy végtelenül érzéketlen és csak egy álarc, amit kifelé mutat. Szomorú, de ez van. Engem az illető már nem érdekel, nem haragszom, de egész egyszerűen nincs kedvem többé beszélni vele.
2019. jan. 11. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp meg kell mondanod neki is ezt, ugyanis ha nem közlöd vele tisztán és őszintén akkor ugyanúgy keresni fogja majd a társaságodat, ebből pedig semmi jó nem jöhet ki, ha te nem bírod. Nem biztos, hogy jól fogadja majd, de legalább nem is fog többet zaklatni.
2019. jan. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég határozottan megmondtam neki, h mit gondolok róla, de ettől függetlenül nap mint nap találkozunk, ami elég kellemetlen.
2019. jan. 11. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy ideig az is lesz. Nincsenek nagyon módszerek amivel hirtelen egy több éves ismeretséget meg nem történtté tehetsz, de egy idő után megszokod és nem fog érdekelni.

Esetleg megcsinálhatod azt is, hogy útvonalat változtatsz, stb... Ha ezzel elkerülheted, de ha egy iskolába / munkahelyre jártok ez már nehézkesebb, ráadásul nem is nagyon érné meg egyetlen ember miatt ezeket otthagyni.

2019. jan. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!