Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ma volt egy buli tele csajókka...

Ma volt egy buli tele csajókkal és volt néhány barátom is, a barátaimmal táncoltak a lányok de velem nem. Miért?

Figyelt kérdés
Amugy nagyon adok magamra Ápolt vagyok,Nagyon jol öltözködök,És nagyon jóképű is,Mindig oda figyelek magamra,De valahogy Nem táncolt velem senki pedig Az előtt táncoltak velem Jol érezték magukat,Most olyan hirtelenűl és lehet hűlyén tedtem fel a kérdést,De nagyon zavar mert a barátaim Kevésbé Joképűek,
2019. jan. 16. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Na látod, ezért nem táncoltak veled a lányok. Annak örülök, hogy meg vagy elégedve a külsőddel, de érezned kéne, hogy itt minden megnyilvanulasod hatalmas egoról árulkodik, ha szándékos, ha nem. Azon meg gyerekes dolog besértődni, mert pár ember leírja a véleményét, főleg, hogy kb. ugyanazt gondolják rólad. Ha hiszed, ha nem, évekig emberi kapcsolatok vizsgálatával foglalkoztam, szóval nem állítok olyat, amit nem tapasztaltam vagy nem tanultam. Neked ott a magas, délceg alkatod, a jóképűséged, de mégis hiányzott valami ahhoz, hogy veled táncoljanak a lányok és ne a "csúnya" haverjaiddal. Ha majd rájössz mi volt a hiányzó dolog, akkor nevetni fogsz a mostani éneden. Egyébként nem értem milyen választ vártál. Ilyesmit: Jajj szegénykém, a szemét lányok nem tudják miről maradtak le, ízlés ficamos ribik. Nem akarlak bántani, csak 1000 ilyen emberrel találkoztam már és a nagy részük szerencsére belátta később, hogy nevetséges ez az egész. Amúgy sértődj meg nyugodtan mindenkire és anyázz kedvedre, de később, érettebb fejjel magadra fogsz a legjobban haragudni. Minden jót neked.
2019. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!én nem sértődök be Csak a kérdés alapján Mondják azt hogy beképzelt vagyok pedig egyáltalán nem,És igen meg vagyók elégedve a kűlsőmmel,De ez még Nem azt jelenti hogy Beképzelt vagyok.Amugy a lányok Hivnak buliba és nagyon szeretnek de ezt a válaszólók is Gondolhatják ha beképzelt gizda lennék nem hivna senki buliba,beleértve a lányok sem!
2019. jan. 21. 12:48
 13/17 anonim válasza:

Szia kedves Ápolt!

Nem értem a csajóókat, egy ilyen nevű fiatalember kész fö nyeremeny lehet!

2019. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
D":Kedves ápolt-xd,Húzz a fenébe,xd.Még te is azt hiszed beképzelt vagyók!
2019. febr. 15. 10:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem elég ha "jóképű vagy" kéne egy kis agy is talán.
2019. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem beképzelt vagy kicsit!
2019. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ha te mondód.Xd.
2019. márc. 13. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!