Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak? Kezdek lelkileg...

NopeAndDope kérdése:

Mit csináljak? Kezdek lelkileg leépülni egyre kevesebb és kevesebb dolog tud boldoggá tenni nehezen alszok el könnyen felriadok stb Hullámokban tör rám és ezek a hullám völgyek egyre mélyebbek és mélyebbek.

Figyelt kérdés

Mindent kezdek feladni hogy úgyse sikerül az önbizalmam nulla barátokat nehezen szerzek az emberekkel főleg lányokkal kommunikálok nehezen szinte kerülöm

Figyelmem is csökken minden órán dupla rövid kávé segít valamennyit

Rászoktam valamennyire a dohányzásra is nem függök tőle de néha egy egy szar nap után jól esik egy egy szál.



2019. jan. 17. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Mennyit maszturbálsz naponta?
2019. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Max hétvégén

ja igen 16F

2019. jan. 17. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, próbáld meg egyszer abbahagyni a dohányzással és kávézással együtt ~1 hónapig és figyeld meg történik-e változás.

Engem a napi szintű hoki teljesen kikészített, de te lehet ennél érzékenyebb vagy a külső befolyásoltságra.

Mozogj és egyél sokat. Nekem bejött.

2019. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most álltam le sportolással reményeim szerint februárban folytatom
2019. jan. 17. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet!
2019. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!