Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi hasznuk van az embereknek...

Mi hasznuk van az embereknek abból, hogy minden cselekvésüket kiposztolják a közösségi médiára?

Figyelt kérdés

Ez egy teljesen komoly kérdés mert tényleg érdekel és elvárnám a normális válaszokat. Például miért rakják ki az egyetemisták minden vizsgájuk után hogy vizsgáztak és ha meglett a vizsga, a neptunüzenet screenshotját szintén.

Mi célt szolgál?


2019. jan. 21. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt azérr csinálják mert kell nekik a visszajelzés, hogy szeretik őket. Pl.: ha sok lájk jön egy képre akkor népszerűnek érzik magukat. Egyetemisták talán azért hogy sokan gratuláljanak nekik és föl nézzenek rájuk mintha annyira nagy szám lenne az egyetem.
2019. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vendégségben voltam egyik évfolyamtársnőmnél. Már nem vagyunk jóban. Napokat voltam ott, kb. azzal telt el az idő 80%, hogy ő posztolgatott facebook-ra magáról fotókat, a fejéről (duci volt) és ott ült a monitor előtt várva a beérkező bókokat. 28 éves volt akkor és egyébként művelt, értelmes embernek tartottam. Néha megkérte, hogy csináljak fotót a fejéről. Visszaigazolást várt folyamatosan.
2019. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!