Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Őszintén! Számít-e...

Lányok! Őszintén! Számít-e hogy egy srácnak szálkás kockahasa van?

Figyelt kérdés
Előnnyel indulna nálatok? Vagy lényegtelen?

2019. jan. 22. 22:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Nálam nem ez számít,és előnnyel sem indulna. Maradjon az egészséges kategóriába és ennyi. Nem ez az ami meghatározza az embert(és ezt néhány tömegribi is megtanulhatná). Ha a személyisége, elvei, és világnézete passzolna az enyémmel, pont nem azt fogom figyelni hogy van-e kocka hasa.
2019. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%

13-as légyszi ezt magyarázd el a többi lánynak is, mert igy soha az életbe nem fogok ilyen normális gondolkodású lányt találni.. Köszi.

#irtaniaribiket

2019. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Azt valahogy mindenki elfelejti, hogy egy igazi férfit nem a külseje tesz azzá. Ahogy egy nő sem a kinézete miatt lesz igazi nő.
2019. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30%

Nekem udvarolt már mindenféle alkatú srác és egyik esetében sem számított semmit, hogy milyen testalkatúak voltak. A szellemi és erkölcsi értékek, illetve a talpraesettség számít nálam. Konkrétan egy kajálos randiig is csak ketten jutottak el. Egyetlen embernek sikerült elnyernie a kegyeimet 3 éve, azóta is együtt vagyunk. Volt jópár szellemileg korlátozott, pár egoista, néhány hímsoviniszta, egy lábfetisiszta és egy pedofil a próbálkozók között. Volt akit 2 mondat után, volt akit 3-4 hónap beszélgetés után küldtem el udvariasan. Nem is nagyon értettem, hogy néhányuk mi a francot akar egyáltalán tőlem, mert egész jól néztek ki. Én magam nem vagyok szép nő, ők meg nagyon messze álltak az intelligenciától, szóval nem tudom, hogy milyen közös pontot találhattak bennünk. :'D Azt vártam volna, hogy csinosabb, de butább lányoknál próbálkoznak az ilyenek. Náluk talán lenne esélyük.

Szóval visszatérve az üdítő kivételre, az egyik fiú, akivel randiztam szerintem jól nézett ki. Sportos alkatú, jól öltözött, intelligens srác volt. Az érdeklődési körünk is hasonló, jó barátok lettünk. Viszont hamar rájöttünk, hogy nekünk nem szabadna együtt élnünk, mert egymás agyára mennék. Olyan kapcsolat egyikünknek sem kellett, ami nem lenne hosszútávú és komoly (egészen a családalapításig menőleg), így bele sem kezdtünk. A másik fiú, aki a párom lett végül pocakos, mackó típus, átlagos megjelenéssel. Hiába nem néz ki olyan jól, mint a másik srác, akkor is őt választottam, mert vele passzoltunk annyira, hogy közös jövőt tervezhessünk. Hűség, kedvesség, becsületesség, közös célok, káros szenvedélyektől mentesség, stabil erkölcsi és anyagi háttér. Még mielőtt jönne, hogy "golddigger r***nc", leszögezném, hogy a "stabil anyagi háttér" azt takarja, hogy van egy normális munkahelye, illetve ha az megszűnik, hamar talál másikat. Ugyanis együttélésnél szerintem elvárható, hogy mindketten dolgozzunk és megosztozunk a feladatokon, hiszen ketten élünk abban a lakásban.

2019. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Előny ha van, de nem hátrány ha nincs. A szálkás test szép, nekem tetszik. Szeretem a szép formákat.
2019. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#11 Látszik, hogy te semmit sem tudsz a férfi test működéséről. :) Attól még, hogy egy férfi sportol, nem biztos, hogy kockás lesz a hasa, ha nem szálkásít pl. És légy szíves ne gyere azzal, hogy mások álszentek, mert r.hadtul nem látsz bele a másik nő életébe, és abba se, hogy neki mi számít. :))
2019. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen lényegtelen
2019. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem lényeges. Én a szép vállakat-karokat és jó feneket szeretem egy pasin, az ruhában is jobban látszik.


Testalkatra szeretem a vékonyabb, vagy átlagos férfiakat. Egy pici pocakkal sincs problémám, de a jelentősebb túlsúlyt nem kedvelem.

2019. jan. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
7%
Szerintem nem szàmìt. Ha egy csaj csak a külsôt nézi az ribi. Persze fontos a külsô is de nem annyira mint a belsô. Vannak olyan lànyok akik ezt nézik, de a többség nem, vagyis azok akiket én ismerek azok nem.
2019. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20-as így van!
2019. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!