Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagy veszteség lenne kihagynom...

Nagy veszteség lenne kihagynom a szalagavató aftert?

Figyelt kérdés

Nem valami jó az osztályközösségünk, plusz a két haverom közül egyik sem tud menni.


Eléggé tartózkodom az alkoholizálástól is, és itt elsősorban a lerészegedésen lesz a hangsúly.


Egyedül amiatt gondolkozom a buli mellett, mert itt talán lenne lehetőség csajokkal ismerkedni. Ritka az ilyen lehetőség, mert első sorban fiú iskola vagyunk.

Ellenben a bulin is valószínűleg "olyan" kaliberű csajok lesznek (no offense), ráadásul elég nagy lesz a hangzavar is, nehéz lenne beszélgetni.


F



2019. jan. 23. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
(Tavaly) voltunk 1 másik suli afterján, mert előbb volt, mint a mienk. Csalódás volt, a sajátunkra nem mentünk, helyette elmentünk kocsmázni az osztály felével. (Mondjuk kiemelnénk, hogy a saját afterünkre is fizetni kellett volna a belépőjegyet, ami vicc kategória, de nem ez döntött teljesen).
2019. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem. Az eröltetett feszengéstől megkiméltem magam
2019. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is sz..r volt az osztályközösség. Gyökerekkel meg nem fogok bulizni. Kihagytam. Nem bántam meg, és a többieknek sem esett rosszul.


Hallgass a szívedre, nem lesz belőle baj, ha nem mész el, senki nem fog csesztetni miatta, nincs akkora jelentősége egy ilyen afterpartinak, hogy számonkérjék rajtad, hogy miért nem voltál ott.

2019. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Elmész, kipróbálod, felméred a terepet, próbálsz feloldódni.

Ha nem tetszik, hazajössz. Ennyi.

Rendre látok ilyen kérdéseket, de sose értem, hogy mit lehet ezen ennyit problémázni.

2019. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Én még novemberben voltam. Hát mit is mondjak, mintha egy sima bulin lettem volna csak több ismerőst láttam. Egyáltalán nem érte meg.
2019. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt csináltam anno, h elmentem ott voltam 2 órát. Megittam ezt azt, dumáltam kb mindenkivel 5-10 percet aztán hazamentem.


Így nem szólt senki h gond van. Csinálhatod így.

2019. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!