Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van aki nem várta a szalagavat...

Van aki nem várta a szalagavatóját, de végül élvezte?

Figyelt kérdés
Hatalmas a felhajtas korulotte, mindenki oda-vissza van hogy, de jo lesz... Nekem semmi kedvem az egeszhez, annyira a keringot se varom, az osztalytancot meg plane nem... Csak annak orulok, hogy utana nincs tobbe proba.. Van aki nem varta es elvezte?

2018. nov. 7. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi nem élveztem, de nem volt olyan szörnyű sem. Észre sem veszed, aztán vége lesz, utána meg mehetsz vagy haza, vagy a haverokkal megünnepelni, hogy túléltétek ezt az egész felhajtást.
2018. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem utáltam a felkészülést, de elég semleges volt. Nem égtem lázban, mint a többi lány az osztályban, nem görcsöltem a hajamon, a sminkemen, a körmömön, a párom haján (igen, ilyen is volt), nem vártam izgatottan a táncpróbákat, azokat már tényleg majdnem megutáltam a végére. Az egyetlen, amit tényleg élveztem, az a keringőruha kiválasztása volt, az élő Say Yes To The Dress az bejött, de ennyi. Aztán maga a szalagavató tök jó volt. Addigra mindenki annyira elengedte a dolgot, nem görcsölt, hogy az összes táncunk tök jól sikerült, a tanártánc vicces volt, a képeken csini voltam, szóval minden megvolt. :)
2018. nov. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én :D nem vártam, nagyon izgultam, ideges voltam. Aztán végül tok jol osszehoztunk mindent, hamar elment, es a vegen nagyon elegedett voltam az egesz estevel :)
2018. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!