Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerinetetk, hogy ismerkedjek?

Szerinetetk, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nem vagyok túl zárkozott de nem merek ismerkedni és beszélni,de ha kezdeményeznek vagy már 1x beszéltünk valakivel akkor már nyitotabb vagyok.Egy fiúval eggyüt járok matektanárhoz tudja a nevem énis az övét(volt bemutatkozás) és egyszer kérdett valamit és válaszoltam ennyi..vagyis,hogy én megszeretnék vele ismerkedni mint barát de nem tudom,hogyan kéne,hogy ne nézzen hülyének.Szerintetek mit csináljak?

#ismerkedés #barát #zárkotottság
2019. jan. 27. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán ott kellene elkezdeni, hogy megkérdezed tőle, nincs-e kedve a tanfolyam előtt valahol találkozni veled, és onnan mennétek együtt a tanárhoz. Menet közben tudtok kávézni, belapátolni egy szelet tortát, puhatolózni, ilyesmi. Ha komolyabbnak érzed a dolgot, akkor később válthattok esetleg: a tanítás utánra (is) szerveztek valamit. Nyugodj meg, ha nem érdekled, mindig fog neked mondani kifogást, amiért nem fog veled tartani, - x alkalom után le fog esni, hogy nem te vagy az embere.

A házasságokban is kibukik előbb-utóbb egy rendszer, amikor az egyik fél szervezetten kerüli a párjának társaságát. Hétvégi TALÁLKÁK panziókban,... Kedd esti bridzs-PARTY,... Sakk-szaGkör... Akikkel megcsalja az ember a párját, az is szokott ragaszkodni valamilyen rendszerhez - ami előbb-utóbb kirajzolódik, - tehát egyértelműen ki fog bukni, hogy milyen mélységben számítasz barátnak.

2019. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!