Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedjek új emberekkel?

Hol ismerkedjek új emberekkel?

Figyelt kérdés

Rengeteg emberben kellett úgymond csalódnom az utóbbi időben, általában másnak mutatták magukat mint amilyenek, aztán az első adandó alkalommal megváltoznak stb.

Igazából meguntam már ezt, hogy konkrétan egy olyan ember nincs akire számíthatok (szüleimen kivül persze)

Komolyabb párkapcsolatom sem nagyon volt még mert egyszerűen nem nagyon tudtam hol, meg annyira nem is mertem ismerkedni.

Mit tehetnék, pl. Budapesten hol tudnék ismerkedni, tudnátok esetleg ajánlani helyeket?

Vagy csak simán utcán szólítsak le valakit?



2018. aug. 26. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár interneten is tudsz ismerkedni. Egyébként nemed, korod?
2018. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, 18 éves fiú vagyok :D
2018. aug. 26. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Bulikban sok emberrel tudsz megismerkedni,bár sajnos a fesztivál szezon vége van de azok is alkalmasak erre a célra..Hozzánk pl idén VOLT-on csapódtak úgy emberek,hogy mai napig beszélünk..Járj közösségekbe,esetleg olyan témájú helyekre amik téged érdekelnek lehet ez sport akármi..Sok sikert!😉
2018. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 he84 ***** válasza:
Bulikban nem a legjobb ötlet ismerkedni, mivel az ottani emberek általában nem vevők párkapcsolatra. Persze ha beéred egyéjszakás, szexkapcsolattal is, akkor esetleg igen.
2018. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp a hobbin keresztüli ismerkedést javaslom, ha minőségi barátokat szeretnél.


Bulikban meg aztán főleg csak a felszínes ismerkedés megy. Semmi közös cél nincs, semmi ami magától értetődően adja, hogy nektek van valami közös a személyiségetekben.

Persze ha sokat keresel, akkor buliban is találhatsz jó embereket, de egyszerűbb olyannal, akivel már alapból van egy közös szenvedély.

2018. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!