Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem mutatja ki Instagram...

Miért nem mutatja ki Instagramon, hogy miket kedveltek azok, akiket követek? Van, hogy csak órákkal később dobja ki a KÖVETEM fül alatt, hogy XY kedvelt valamit, akkor miért nem, amikor frissen történt?

Figyelt kérdés
Vagy ha ráfrissítek 5 perc múlva, el is tűnik, amit nagy nehezen kimutatott. Konkrétan egy ember kedveléseire lennék kíváncsi, de nem nagyon támogat az Instagram abban, hogy rálessek ez alapján, mikor volt elérhető és mit lájkolt.

2019. jan. 29. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kipróbáljuk hogy amikor én kedvelnék neked valamit mikor jelenik meg? Ugyanakkor én is kiváncsi lennék erre hogy mikor jelenne meg nekem. Én is észleltem ezt...
2019. jan. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az ami miatt nezitek hogy ki mit kedvelt? Meg kezdetekben en is neztem amikor alig kovettem valamit, de most? Keptelenseg kovetni, es nem is erdekel. Nem hogy masok kepei nem izgatnak, de az plane nem mit likeol. Csak az erdekel, ami velem van! ;D
2019. jan. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb 200 embert követek, nem az ő tevékenységüket szeretném lesni, csupán egy konkrét emberét, hogy miért? Egyértelmű, sajnos. Tudom,tudom a választ, de ez van. Reggelente is ahogy görgetek le, kiírja,hogy 1-2 órája ki mit kedvelt, aztán arra ugrik, hogy 12 órája mi történt,de azon belül is random szelektál, és a kérdésemben említett probléma is fenn áll folyton, pedig egy időben fogjuk rá, jól működött.
2019. jan. 29. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!