Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez kell nekünk, mikor egy...

Ez kell nekünk, mikor egy afrikai ország szintjén van az egészségügy?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt nem is értem, miért adunk ennyi pémzt Ghánanak... Már bocs.


2019. febr. 3. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt ezt nem te nem én döntöm el , másrészt szocik eü összevonása meg egyéb tetteik sem vitték előrébb . Aztán az ember maga is sokat tehet a minősége javításán ami hasznos él vele ami káros kihagyja . A klinika tehetetlen pl daganatos betegségek gyógyításában a pszichiátria sem jár az élen . Voltál minden afrikai térségben hogy hogy ezt állítod ?
2019. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert szavazáskor nyilván te is ezt akartad.
2019. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

@16:02


A kórházba ha hosszabb időt töltesz, neked kell vinni kanült/branült ha azt akarod hogy cseréljék és ne rothadjon beléd, rád szakad a plafon, az étel amit adnak moslék. Szerinted van ennél lejjebb? Ja igen van, amikor már egészségügy sincs. :D

2019. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem, én nem ezt akartam szavazáskor...

De szavazott például a néném akit egy marhapörivel meg cigányzenével megvettek...


Most legutóbb Sierra Leoneban voltam, Ghánában szálltam át. De volt szerencsém Egyiptomban kórházba is kerülni, hát veri a magyart, a magasan.


Nem egész Afrikával hasonlítottam össze. De még mindig szívesebben adnám a szegény malavi vagy nigéria éhező gyerekekenek, mint erre.


De ez?? Hogy Ghánában ennyiért mi adjuk ezt, ez mi a f..z?

2019. febr. 3. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Orbánék azt mondják, hogy a problémát nem ide kell hozni, hanem a helyszínen megoldani. (Ezzel egyébként én is egyetértek) Na, ha ezzel összefügg ez az erőmű fejlesztés, akkor rendben van. Talán munkahelyeket, lehetőségeket teremt ott és nem kell eljönniük az embereknek.
2019. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 maximálisan egyetértek, a hangnem... Az meg, hogy wc papír sincs stb... Alattam az ágy szakadt le, meg penészes volt a fal...
2019. febr. 3. 16:19
 7/16 A kérdező kommentje:

Orbánék azt mondják, hogy a problémát nem ide kell hozni, hanem a helyszínen megoldani.


Jaj, tényleg ezt el is felejtettem, igazad van, most ez a SOROS... Amúgy churvára nem fognak kevesebben jönni...


Mondjuk egyébként javaslom Viktoromnak, hogy akkor kezdje el a helyszíenen!!! megoldani a problémát, mert nem a be, hanem a kivándorlás lesz a gond...


Ebből a pénzből nem is kicsit, de lehetett volna javítani az állami egészségügy helyzetén...


Dilettáns idióták... Amikor ilyenekre van pénz, másra meg nem...


A magyar egészségügy mindennek a legalja, és ez nem vicc...

2019. febr. 3. 16:33
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Részemről teljes vagyonelkobzásra és életfogytiglan kényszermunkára ítélném azt, aki ezt jóváhagyta.
2019. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Vietnámba is építettünk már kórházat. Ill Szerbiába is stadionokat.


O1G.

2019. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Mi kutyánk kölyke...


Csak arra lennék kíváncsi, hogy melyik cég kezében volt a kivitelezés, mert van egy tippem, nem is egy.

2019. febr. 3. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!