Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikről írhatnék levelet egy...

Mikről írhatnék levelet egy barátomnak a börtönbe?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Gasztronómiai ínyencségekről, meg dögös nőkről, akikkel lefeküdtél.
2019. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Első, de gonosz vagy:)

Szerintem írj arról ami történt veled/veletek mióta nem találkoztatok,főleg érdekesebb dolgokról. Mindenképp írj egy pár kedves támogató mondatot hozzá, ne éreztesd vele hogy miből marad ki:)

2019. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki arról, hogy hogyan tellnek a napjaid, én is ezt kértem amikor benn voltam, csak írjon sokat, mindegy mit. Volt, hogy naponta többször is elolvastam amit a haver írt. :)
2019. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Toga Aty ***** válasza:
0%
Írd meg hogy még szűz vagy. Tudni fogja hogy ő már nem.
2019. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írd meg, hogy mi történt a környéketeken(pl új hamburgeres nyílt, bezárt a régi bolt stb) tatarozzák a városházát, áthelyezték a buszmegállót , új emberek költöztek a szomszédba stb.Ilyen egyszerű napi történéseket.

"Pletykát" a közös ismerősökről (szakítottak, kibékültek, eljegyezték, beteg lett, meggyógyult)

2019. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb is írják, próbálj meg minél érdekesebben, mesélni a körülötted zajló dolgokról, emberekről, környezetről amit/akiket ő is ismer.

Támogasd lelkiekben ha igényli.

Meddig lesz bent?

2019. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lényegesebb kérdés hogy miért került be és hogy érdemes e vele megszakítani a kapcsolatot
2019. márc. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!