Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Külfödről visszaérkezett,...

Külfödről visszaérkezett, frissen végzett egyetemista vagyok Pécsett, kevés itteni ismerősöm van. Tud bárki is bármilyen helyet/programot javasolni ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Trafik, ClubFashion, EstCafé, Sörház...

Van vmi új klubb/bár szerűség, ahol kockák nyomulnak, szerepjátékok társas kivitelben, elvileg konzolok is vannak, de nem tudom mi a neve, érdeklődj utána, ha gondolod. Elvileg újranyitják mert más lett a tulaj, és mostanság lesz a nyitóbulija.


Gyrososoknál sok a fiatal, főleg az Árkád mellettiben. A színház környékén volt egy jó koktélos, ahol mostmár drága kajákat árulnak- elitebb vendégek járnak be, a 20 alattiak kikoptak, ha komolyabb társaságra vágynál. Igazából azon a környéken már a sétányon is lehet ismerkedni, főleg este.


Tettyén szoktak tartani túrákat/túra versenyeket, amin egyszer voltam, az jó hangulatú volt. A túrások többsége nyitott.


Vásártéren tán, ha vmi „cuki“ állatot árulsz, vagy sétáltatsz. A pláza az kihalt, de a filmre váróknál bepróbálkozhatsz.


Figyelgesd a koncerteket/előadásokat, szokott vmi „rapper“ lejárni, akkor mozdulni nem lehet a sok fiataltól.


Néha van pszichedelikus buli is, elvileg ott mozdulnod se kell, mert vki tuti nyit feléd.

2019. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Edző illetve sporthelyek, árkád környéke, ezzel Széchenyi tér, esti órákban a kocsmák, szórakozó helyek
2019. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Konditerem, csoportos edzések, könyvtár.

Ha van kutyád akkor könnyű kutyásokkal ismerkedni. Ha nincs akkor kérj kölcsön egy kutyát :) a kutyafuttatóban jó társaság szokott összejönni :)

Érdemes a szomszédokkal, utcabeliekkel is ismerkedni.

2019. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!