Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van Veszprémben olyan szórakoz...

Fürkész00 kérdése:

Van Veszprémben olyan szórakozóhely, ahol nem néznek furán a 30 felettiekre (sőt, van is belőlük) és akkor is beengednek, ha nem egyetemista vagy?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ahol zenét is játszanak, lehet bulizni, meg ismerkedni, és nem csak inni.

Kicsit olyan érzésem van, mintha ebben a városban csak a 20-on éves egyetemisták bulizhatnának. Meg a BMX-esek és deszkások :D (Ami egyébként tök vagány)



2016. okt. 12. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is veszprémi vagyok:D

Ez engem is érdekelne.:)

Beülős hely is jó?

2016. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na, hát akkor ha más nem, fogunk egy elemes magnót, letesszük valahol és ketten már tudunk bulizni. Prodigy jó lesz? :DD


Szerintem beülős helyből van egy pár, de az nem kifejezetten bulizásra van kitalálva. És a beülős helyekre is leginkább már összeszokott baráti körök járnak.

Valami olyan helyet keresek, ahol szól a zene, el is lehet férni, buliznak az emberek 25 és 30 fölöttiek is, de nem lakodalmas nóta és nem is hooligans szól :D (ezeken kívül szinte bármi jöhet). Én meg egy italt szürcsölgetve először nézelődhetnék, miközben azonosulok a hely szellemével, és ha véletlenül megtetszik a zene, meg az jelenlévők hangulata lehet még jól is érezném magam.

2016. okt. 12. 20:21
 3/4 anonim ***** válasza:
hogyne😊😊😊bírom 😊kiülünk az utcára és csapatjuk 😅😅
2016. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
prodigy megjöhet :)
2016. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!