Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kell a, , mizu’’-ra...

Mit kell a, , mizu’’-ra válaszolni a semmin kívűl?

Figyelt kérdés
Szerintem amúgy egy tök értelmetlen kérdés..
2019. márc. 2. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
"buzu"
2019. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól. És te?
2019. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés olyankor, hogy "mi újság?". Mit csinálsz éppen, milyen a hangulatod, történt-e veled aznap/mostanában (attól függ, milyen időközönként beszélsz az illetővel) valami fontos, stb. Erre vonatkozik a kérdés. Illetve utána illik visszakérdezni, hogy vele "mizu"? :-)
2019. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

mi az újság = mi 'z újság = mizujs = mizu

csak azért írtam le, hogy ha esetleg nem lenne egyértelmű neked, vagy bárkinek, aki a kérdést olvassa, hogy honnan jön ez a szó :)

(Tehát pl. a "jól" nem releváns válasz, mert nem azt jelenti a kérdés, hogy "hogy vagy?")

2019. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem aki mizuval érdeklődik az paraszt. Parasztoknak meg nem kell válaszolni.
2019. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

-Mizu?

-Semmi. Veled?

-Semmi.

2019. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyelvújító divatmajmok használják ezt a szót. Legalább olyan irritáló-idegesítő, mint az állandó "Zsír"-ozás.

Egyszer volt valami hülye hazai vetélkedő, azt egyszer egy szemüveges dagadt gyerek lett a játékos, na annak minden 5. szava az volt, hogy ZSÍR. Az ilyet úgy hátbarúgnám, hogy szétesik...

2019. márc. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pl.:

“Éppen most végeztem a nagytakarítással, most pihentem le. Lassan megyünk a kutyával sétálni, veled mizu?”

2019. márc. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mint a világ legidétlenebb kérdésére, a semmin kívül nem nagyon lehet mást mondani. Az a baj ezzel, hogy olyan személytelen és sose tudni, hogy aki kérdezi, azt tényleg érdekli, vagy csak úgy kérdezte. Én azt mondom, hogy ha valakit tényleg érdekel, akkor a "semmi" válasz után úgyis meg fogja kérdezni, hogy "hogy telt a napod?" vagy "mit csinálsz most" vagy ha valami konkrétum érdekli, akkor arra kérdez rá.


Egyébként nekem sokszor az a tapsztalatom, hogy aki ezt kérdezi, az csak azért kérdezi, hogy visszakérdezzek és elmeséljen valamit.

Szia, mizu?

Szia semmi. Veled?

*És kezdődik a szájmenés*

2019. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:D
2019. márc. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!