Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tegyük fel egy srác rá ír egy...

Gyurcsik kérdése:

Tegyük fel egy srác rá ír egy ismeretlen lányra egy Szia, mizu, mújsággal. Attól miért másznak a falra a lányok? Hozzá teszem én nem így szoktam:D Kíváncsi vagyok, természetesen a lányok véleményére:D

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Cijóka, smmy kül, vled? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2018. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert a f...ér' inzultálsz valakit _ismeretlenül_ egy ilyen semmitmondó sablonkamukérdéssel? Vess fel egy konkrét témát, pl. "Helló, mi a véleményed az abszolút monarchiáról?" Ezzel már el lehet kezdeni egy értelmes beszélgetést.
2018. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

A lányok látják a "Szia, mizu, mújság" -egyedi és különleges- megszólításod alapján,

hogy ennyire választékosan leírni egy ilyen mély gondolatokkal telített bővített körmondatot, csak egy franciásan kiművelt, jól szituált, több diplomás, világlátott, csinos magas, jóképű és jól öltözött fiatalember tud.

Nyilván az meg külön tetszik nekik, hogy mennyire nagyvonalúan bánsz a helyesírás alapjaival, és egyáltalán nem hagyod magad befolyásolni, a magyar helyesírás csúnya szabályaitól.

A mondatod alapján azonnal felsejlik a lányokban egy kacér gondolat is, hogy vajon nem te vagy-e a szőke herceg, ahogyan éppen nyergeled a fehér lovadat.


De lehet, hogy tévedek, és te inkább abban a körben mozogsz, ahol a dizsiben csak odalököd két hányás között a kiszemelt csajszinak, hogy "jó a csöcsöd, köll kóla?" és már megy is veled az árokpartra.

2018. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
#2 és #3 mekkora arcok! :D Teljesen igazuk van. Ha ismeretlenül ráírsz valakire és van egy kis eszed, akkor nem ilyen szutyok sablondumával üdvözlöd. Mutatok egy példát indításra, amivel talán nem passzol le azonnal mindenki: "Szia! Ne haragudj, hogy ismeretlenül írok, de láttam az egyik hozzászólásodat az XY oldalon és nagyon szimpatikusnak tartalak. Lenne esetleg kedved ismerkedni? Nagyon szeretnék már egy tartalmas beszélgetést valakivel. Láttam a profilodon, hogy nagyon szereted az YZ sorozatod. Én is imádom. Láttad az új részt? Ha gondolod, dumálhatnánk róla. :)"
2018. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyetértek veletek a leírtakban. Ha egy lány a Szia mizura,úgy mond rögtön úgrik az olyan is szerintem. Álltalában ha ismerkedés céljából írok egy lányra megkérdem akar-e beszélgetni,ismerkedni. Elmondom miért vettem fel természetesen. És hát utána már csak az adott lányon múlik. 😄
2018. nov. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!