Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok olyan oldalakat ahol...

Tudnátok olyan oldalakat ahol jót lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Általában mindig az megy hogy honnan, korod, van pasid, dugunk és már elegem van............

2019. márc. 2. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
akárhol lehet csak megfelelő partner kell rá
2019. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Előzőnek: köszönjük Emese.


Kérdező érdekében fogalmazzuk át a kérdést: hol lehet _nagyobb_ arányban normális beszélgetőtársat találni?


Mert amúgy ez engem is érdekelne, csak én túl szkeptikus vagyok és nem is próbálkozom inkább. De hátha lesz itt egy jó és meggyőző ajánlás. (ezt is kétlem)

2019. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem egyszerű de egyszer innen is akadt jó beszélgető partnerem, mindenféléről tudtunk diskurálni, ha van kedve valakinek, nőneműekkel szívesebben irkálok (nem feltétlen paráznaság a cél :)) Ffi vagyok.
2019. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem létezik ilyen. Fogalmam sincs, mikor az emberek azt mondják, hogy interneten ismerkedtek meg, az hol a fenébe is történt?
2019. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem igen van ilyen, max randi oldal de az már túl sok nem? :D

Itt is rád írnak nyugi ;)

2019. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

pedig az 1-esnek igaza van...csomóan várják itt a csodát, hogy létezik egy olyan oldal, ahol csak jófej emberek vannak, akikkel jót lehet beszélgetni, de nem...nincs ilyen.


sőt, fogadnék a kérdező sem tudja konkrétan, mit is ért az alatt, hogy jót beszélgetne valakivel...miről és kivel?

ha ez meglenne, akkor olyan körökben keresgélne, és akkor még talán találna is ilyen embert.


de valószínűleg ő a semmiről akar beszélni, vagy épp mind1 miről, tehát tök határozatlan az egész...nem is tudja, mit akar. úgy meg azért nehéz megtalálni azt az embert, akivel "jót lehet beszélgetni".

2019. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorikerdesek.hu
2019. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Moly Levelezö topic
2019. márc. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!