Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék ismerkedni, beszélg...

Hol tudnék ismerkedni, beszélgetni emberekkel a neten? Ismer valaki külföldi oldalakat?

Figyelt kérdés

Ausztriában vagyok és már unom, hogy egyetlen egy barátom nincsen. Élőben nem lehet, mert a nyelv nem megy annyira, hogy élőben kezdeményezzek, ezért a neten kell, aztán utána persze tudnánk találkozni. De élőben ez a "bocs, magyar vagyok amúgy, megtennéd, hogy irodalmi németet használsz, kösz!" eléggé taszító is amellett, hogy égő. A neten másabb ugye, ott megtudja, hogy magyar vagyok és élőben máris úgy fog velem beszélni.


Ez a regény azoknak kellett, akik (valamilyen szinten jogosan) a szabadba akarnak küldeni ismerkedni.


Köszönöm előre is a segítséget!



2018. okt. 14. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
facebook csoportok talán, vagy tinder és badoo, bár az utóbbi kettő inkább alkalmi partner vagy társkereső. 18L Németországból :D
2018. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] oldalt is megnézheted.
2018. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha valakinek még van ötlete, akkor írhat.
2018. okt. 14. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!