Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Írnátok nicknév-ötleteket egy...

Írnátok nicknév-ötleteket egy bizonyos fórumhoz? Megköszönném.

Figyelt kérdés
Akármit próbálok beírni regisztrációkor, mind foglalt. Nem kell hozzá se szám, se semmi extra, de valami frappánsat szeretnék. Meguntam, hogy mindig kezdhetem elölről, mert foglaltak. Nő vagyok. Bár az sem baj, ha uniszex a nicknév, nem kell feltétlenül ehhez a fórumhoz, hogy milyen nemű vagyok.

2019. márc. 4. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

„nincsszabadnevba**meg”


Ez biztos szabad :"D

2019. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

'possessor' - latin szó, igazából azt jelenti, amikor valaki valamire képes. (Az angolok "possible" szava is innen ered.)


Szimbólikusan egy fórumban ez a nicknév jelentheti azt, hogy képes vagy a fórum szintjén abban részt venni, odaillőket hozzászólni.

2019. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1.! Köszi! De ott nincs olyan opció, hogy elrejtsem, ha nem akarom, hogy lássák. Curva jól néznék ki vele. :)

2-es, ez tényleg jó, de fogadjunk, hogy ez is foglalt.

2019. márc. 4. 21:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Kombinálgass, pl kedvenc kaja+név pl kakasócsiga_kitti vagy ilyesmikkel lehet egyedit csinálni.
2019. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem, írtok jó sokat, hogy válogathassak. Egyébként mindenkinek, aki eddig írt, hasznos-jelet nyomtam, mert tényleg köszi nektek. Viszont valami komolyabb kéne, mert ez nem az a fórum. Legyetek már kreatívak légyszi, ha én ilyen balfék vagyok. Az itteni nevem is vagy tíz éves. :) Egy már nem létező ásványvíz neve. Voltam már dania, okoska, crusti, bohemia, február26 különböző játékokban, fórumokon, de most tényleg valami jót szeretnék, mert hosszú távra tervezem a nicknevet. Pici fényképet is lehet hozzá felpakolni, tehát vállalnám magam. (Nem társkereső.)
2019. márc. 4. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyél te is SzendvicsKolléga :"D
2019. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D És milyen pici fotót tegyek fel hozzá? Egy hamburgert?:))
2019. márc. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!