Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani Debrecenben olyan helyet ahol borderline személyisegzavarral küzdő betegeken segítenek?

Figyelt kérdés
Az interneten csak terápiás módszereket találtam,de úgy érzem szakember elengedhetetlen a probléma kezeléséhez. Köszönöm

2018. márc. 2. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A terapeuta a szakember, nem értemi, mit akarsz ezen felül keresni?
2018. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A személyiségzavar az nem betegség, hanem egy állapot szerintem te is olvastál már ezekről.


én nagyon sokáig voltam "borderline személyiségzavaros"

el is mentem vele orvoshoz, ahol annyit mondtak hogy változtassak életmódot, szokjak le a cigiről stb :D


Köszönöm szépen..nem segitett semmit meg felirtak egy szar gyógyszert amitől még rosszabbúl lettem.


Magamtól jöttem rá a megoldásra, és már sokkal jobban vagyok nem teljesen gyógyúltam meg már nem sok kell a teljes felépülésig.


1., teljes környezet változtatás.

2., az összes romboló erejü embert eltávolitottam az életemből.

3., facebookról letöröltem magam, csináltam újat ahol csak pár normális ismerősömet hagytam, a többi negativ embert teljesen mindegy hány éve ismerem többet nem tartom a kapcsolatot.

4.,Saját magamra koncentrálok nem próbálom megoldani másnak a problémáit, ha nem tudja ő magától igy járt.-

5., nem hagyom magam kontrollálni, saját döntéseim vannak amit nem a másik ember igénye határoz meg.

6., nem sajnálom azokat az embereket akik nem tudnak magukon segiteni éppen ezért én sem fogok rajtuk.

7., kerülni mindenképp az energiavámpirokat.

8., önkontrolt épitettem ami azzal járt, hogy minden nagypofjáú embert kivontam az életemből...akik jobban tudták nekem mi a jó mint saját magam.



Ebből az összes megvolt a környezetváltoztatást kivéve, és határozottan mondom hogy sokkal jobban lettem. 25f

2018. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gál Zoé ***** válasza:
41%
#2: 8-szor írtad le ugyanazt, gratulálok!
2018. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A 2# csak a gyagyásdani nem kell vele foglalkozni!Azért mert a sok fst leírta még ugyanugy border marad!
2018. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő tehát az embernek nem lehet saját véleménye, mert neked nincs ? 🙂 csak nem te vagy a gyagyás+Dani is? 👌
2018. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy az a border skizo,aki tönkrevágta az egész családját! :P
2018. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban, hát sajnállak hogy ez a véleményed magadról :)
2018. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezektől még borderes maradtál, és mellé egy önző, egoista, öntelt, antiszociális ember is lettél.

Nem ezek a módszerek segítenek.

2018. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!