Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány elhív engem...

Ha egy lány elhív engem valahova (randiszerűség) akkor honnan tudjam nem átverés-e?

Figyelt kérdés

Ha egy lány randira hív (nem így mondja h randi de mi más lenne megkérdi nem mennék-e el vele egy taco bárba...) akkor honnan tudhatom nem átverés-e az egész? Igent mondok aztán el se jön aztán röhög otthon rajtam hogy én meg ott várom?


Nem történt meg mert nem hagytam teret ennek nemet mondtam .


Hívott már koncertre is arra is nemet mondtam de annak nem volt randiszaga mert egy koncert 10000+ ember hát azt amúgy is kihagytam volna. Utálom a tömeget.


Szóval honnan tudhatom egy meghívás nem átverés-e?


2019. márc. 15. 19:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Keress egy pszichológust, ő majd megmondja
2019. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Még ebben a honapban fogsz itt siránkozni, hogy miért nem találsz magadnak barátnöt, vagy vársz még egy honapot?
2019. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Már miért tudná ezt egy pszichomókus? Miért tudná jobban mint akár itt bárki?
2019. márc. 15. 19:10
 4/30 A kérdező kommentje:

"ogy miért nem találsz magadnak barátnöt,"


Nem akarok barátnőt se most se 1 hónap se 1 év múlva.

2019. márc. 15. 19:11
 5/30 anonim válasza:
21%
Én is ugyanilyen vagyok. Kicsit paranoiásak vagyunk
2019. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Bárhogy is eleve nagyon gyanús ha egy lány engem épp engem hív randira. Vagy bárhova. Gyanús.


csak át akar verni mi mást akarhat hizsen eleve ki akarna velem eljönni bárhova is.

2019. márc. 15. 19:14
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Miért? Mi a baj veled, ami miatt senki nem menne veled sehová?

Szerintem ha tetszik a lány, randizz vele (bár kétséges, hogy harmadjára is elhív)

Ha meg nem tetszik, akkor úgyis mindegy.

2019. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

" Mi a baj veled, ami miatt senki nem menne veled sehová?"



Ha én nem én lennék saját magammal sehova se mennék sőt szóba se állnék magammal.

2019. márc. 15. 19:20
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

Gyanúsan idióta vagy. Gyanítom,ha elmennél és ő ott lenne, ám többet nem hívna..akkor meg azt mondanád, h csak hülyített...

Viselkedj normálisan! Mindenkinek adhatsz esélyt a nélkül, h előrevetítesz valami baromságot. Engedd el az önmagad leértékelését, különben valóban az fog várni, amivel hülyíted magad

2019. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
nem vállalom a kockázatot. lehet át akar verni lehet nem de inkább nem megyek sehova az a biztos így átverni se tud.
2019. márc. 15. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!