Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan? Mit tehetek ellene?

Hogyan? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3-4 éve egy lány rendszeresen a rosszhíremet kelti az iskolában, előttem meg jópofizik. A lány nővére szerint bűnronda vagyok, és unszimpatikus.

Egyszerűen nem tudom elengedni a fülem mellett.

Mit tehetek? Annyira nyomasztó hogy az iskolatársaim is elfordultak tőlem, és még az is utál akivel egy szót sem váltottam..

Az illetővel esélytelen, hogy beszéljek mert én is csak hallásból tudtam meg mit művelt a hátam mögött. Ha a szemébe mondom csak rosszabb.

Hogy dolgozhatom fel, hogy vegyem félvállról?



2017. okt. 20. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legjobb, ha beszélnél vele, Kérdezd meg tőle, hogy miért utál és miért beszél rólad a hátad mögött. Ha kedvesen kérdezed, akkor talán meg tudjátok beszélni a dolgot.
2017. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is kérdezd meg máshogy nem fog menni.
2017. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy egyszer ezt már relendeztük, de most újra nekikezdett és egyszerűen nem látom értelmét annak hogy lerendezzük. Inkább arra vagyok kíváncsi hogy hogyan előzhetném meg a további pletykákat?
2017. okt. 20. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát alá akarja ásni az életedet, érzelmi reakciót kiváltani, kibillenteni a helyzetedből.

Próbáld lazån kezelni helyzetet feszültség nélkül.

A hülyékkel van hogy csak egyszerű tőmondatokban érdemes beszélni, ha sértegetnek, akkor pedig nyugodtan/higgadtan tükrüzd vissza a reakcióikat, de lehet hogy nem lesz elég csak egyfajta érzeteire, tehát az érzelmeire egyféleképpen hatni.

Ha nyilvánosan megalázod, akkor a legesélyesebb hogy abbahagyja. Tekinthetsz rá úgy, mint a szükséges járulékos veszteségre ahhoz, hogy abban az iskolában legyenek barátaid.

2017. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!