Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Saját temetésemen beszédet...

Saját temetésemen beszédet mondani?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy csinálok egy videót amiben beszélek és majd azt lejátszani mint temetêsi beszédet.

2019. márc. 19. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Jezusom. Ezt neeee!!!!
2019. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván nem az én véleményemre fogsz alapozni. Szóval felőlem...
2019. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nézed a Drága örökösök-et?
2019. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit mondasz. Ha rákos (vagy másmilyen halálos) beteg vagy vagy előre látsz, hogy baleset akármikor akárkivel történhet és valami szép beszédet mondasz, akkor azt mondom, miért ne.


Ha abban akarod kiosztani az ismerőseidet (Mint "A Grace klinika" egyik epizódjában egy férfi a búcsú videójában), akkor inkább ne.


Ha öngyilkosságot tervezel, akkor se, mert gondolom nem tennék zsebre, amit mondanál, de az is nevetségesen venné ki magát, hogy mindenkit nagyon szerettél, de itt hagytad őket.


Nem temetési videó és nem is videó, de egy lány anno a giminkben öngyilkos lett és előtte írt búcsú levelet az osztályának - sosem olvasták fel a gyerekeknek a szülők.

2019. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor, ha rendesen meg akarod szivatni a gyásznépet.
2019. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én adnám, de csak ha nem álsz le szidni és kiosztani benne mindenkit.
2019. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Te nagyon beteg vagy ez tok morbid.. Nezzuk forditott esetben, te lennel egy szeretted temetesen pl anyukad vagy apukaden es benyomnanak egy videot amin o meg el es beszel talan mosolyog vagy nevet is, de kozben ott fekszik elotted egy koporsoban, te talan orulnel neki? Jol mondjak hogy nagy az isten allatkertje csak alacsony az a k.r a kerites
2019. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%
Oh ez jó ötlet. Mondjuk kb senki nem lenne a temetésemen, de ha anyám meg apám túlélnének (ez önmagában is büntetés) akkor egy ilyen kiosztó videó megkoronázná a dolgot. Teljesen megérdemelnék. Ne csak én szenvedjek miattuk. (nem tini vagyok és évek óta nem láttam őket, de ők se keresnek, pedig tudnának - csak mielőtt azt hiszitek, tipikus szülő utáló tini vagyok... Nem, az érzéseim nagyonis megalapozottak)
2019. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez az, ami kb sehogy nem tudna pozitivan elsülni.
2019. márc. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!