Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit írjak vissza arra hogy...

Mit írjak vissza arra hogy "Hali, ismerjük egymást? " ha nem ismerem csak fb bejelöltem és szeretnék vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Például azt, amit a kérdésben írtál, mert ez a valóság: Nem ismered még, de szeretnél vele beszélgetni és jobban megismerni. Nem kell túlkombinálni a dolgokat, azt írd le amit gondolsz és szeretnél. A másik félen ugyanúgy múlik, hogy ő akarja-e vagy nem, akkor is ha körbejárod a témát, vagy ha nyíltan megmondod.
2019. ápr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre azt szoktam, hogy ,,Szia, szerintem nem. A facebook feldobta a profilodat, hogy be lehet jelölni téged."
2019. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Még nem"
2019. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lányként sem gáz ilyeneket írni?
2019. ápr. 2. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a legcélravezetőbb ha az igazat írod le.

Ha tényleg akarsz vele beszélgetni akkor írd meg.


Bár hozzá teszem engem egy vadidegen bejelölne és beszélgetni akar hát nem tudom,nem igazan akarnék vadidegenekkel beszélgetni.


Beszoktak jelölni fb-on egy-egy csoport tagjai akik látták a hozzászolásomat vagy posztomat,de az nyilván más.

2019. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!