Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elég 100. 000 Ft egy júniusi...

Elég 100. 000 Ft egy júniusi hétvégére siofokra?

Figyelt kérdés
Bulizás, evés, ivás, szállás, utazás is benne lenne. Egyedül mennék.
2019. ápr. 2. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

100.000-el pont a két véglet között vagy.

A proli vonalat ezzel már túllépted, de még mindig messze nem te leszel ott a Jani. Remélem legalább jól nézel ki, és izmos vagy, akkor lesz esélyed csajt is szerezni.

2019. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Na pont ettől vagy proli!
2019. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mik az igényeid. Panzió, kemping, vagy szálloda. Koktélozgatsz, vagy sörözöl, étteremben eszel, vagy büfében, kisboltban vásárolsz....

Gavallér vagy és meghívod a haverokat? Szóval ez a nem mindegy.

2019. ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Kis cica tudod mi az a 100 000ft? Ló**sz! Egy rendes görbe este alatt el is megy.

A kis proli életében előszőr lát 100 000ft-ot, aztán most királynak érzi magát. Ballagásra kapod? Vagy Providentre?

2019. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem biztos elég lenne :-D


Saját nyaraló megvan, csak fagyizni mennék belőle :-)

2019. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki itt azzal jön hogy 100 ezer az semmiség egy hétvégére: Ti mit csináltok egy hétvégén?

50 éves prémium whiskeyket vágtok földhöz üvegestül tucatjával, vagy mi a francot?


Elmész mindkét nap egy kellemes, igényes étterembe. Mindkét ebéded 10 000, ez eddig 20 ezer.

Este elmész inni, ott is jó féle bort, és esetleg valami márkás rövidet.

Elköltesz ismét 10 ezret, de hozzáteszem , ha decije 2000 féle nagyon prémium bort iszol azon az estén, akkor is megittál fél litert...Attól már enyhén szólva kicsit túl spicces lesz az ember, feltehetőleg nem beb...szni mész, hanem élvezni az estét, és a minőségi italt.


szállás: Mennyivel vagy boldogabb egy szobában, ha cigányos módra aranyból van még a kilincs is?


Most utánanéztem, találtam egy nagyon rongyrázó helyet, egy éjszaka 2 személyes ággyal 70 ezer...

Aztán megnéztem a többit, és az átlag inkább olyan 25-30 ezer a csili-vili szállodáknál.

Magyarul 2X30=60 ezer egy főre a szállás egy hétvége során. Szóval kérdezőnk bőven kijön 100 000-ből, marad még 10 ezre hogy a környéken programra menjen.


De mindig van egy olyan isten barma, aki a korzikai luxusprostio melléről akarja szivni a szintiszta kokaint... Na annak tényleg kevés 100 ezer...

2019. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bőven elég. Leprolizhattok, de ha szerényen kell megoldani akkor szerényen kell megoldani. Ettől lehet jól érezni magunkat.

Mi siófokra tavaly 8-an mentünk 4 napra. Fejenként 35 volt a szállás (szép kertes házat béreltünk). 2 darab 20+ éves autóval mentünk, amibe 20-at tankoltunk mindkeztőbe (fejenként ezer). Lent hamburgereztünk, pizzáztunk, tescoban vásároltunk, nem sajnáltuk, de nem is a legdrágább helyeket céloztuk be. Maradt gokartra, alkoholra és oriáskerékre is. És mindenhova lent kocsival mentünk, parkolást fizettünk. Így SOKKAL olcsóbban is ki lehetett volna hozni. Ha benzint leszámoljuk akkor is parkolással, szórakozással, ivással és bulizással együtt is max 20-25-öt tapsolhattam el lent a 4 nap alatt. Szerintem ez is sok volt.

2 napra 100k elképesztően sok. Persze el lehet költeni ha égeti a zsebedet. De nekem akinek egyszerűbb igényeim vannak, nehézségeket okozna kitalálni mire.

2019. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* fejenként 5 ezer.
2019. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igényeidről nem tudunk semmit.
2019. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vicces hogy "proli"-nak hívják azt, ha valaki"csak" ennyit költ egy hétvége alatt y de Magyarországon elég sok embernek ennyi a havi fizetése.. látszik hogy mennyire torz képet mutat a gyik
2019. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!