Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire furcsa, ha valaki...

Mennyire furcsa, ha valaki egyedül utazik el egy hétvégére?

Figyelt kérdés
Bulizni akar, jól érezni magát, egy egész hétvégén, de nincs senki aki vele tartana és a sült galambra nem akar várni. Szerintetek helyesen teszi vagy nem fura?
2019. márc. 31. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én 2 éve teljesen egyedül mentem egy teljes hétre fesztiválozni, és baromi jó volt! (Annyi kellemetlenség volt, hogy nem tudtam fenntartani az adott helyem a színpad előtt, ha netán elszólított a természet...)
2019. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi fura nincs benne, persze adott esetben veszélyesebbnek vélhetik egyedül mint társasággal. Mondom ezt én, aki egyedül kószál erdőkben éjszaka.


Amúgy a mai világban még van értéke annak a szónak, hogy "fura"? Mert néha olyan dolgokat veszünk természetesnek amik valójában fura és nem normális dolgok, máskor meg megbélyegzünk olyan dolgokat, amik az alap hülyeségeinkhez képest nem is olyan meredekek.

2019. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudnám megtenni. Azon járna az agyam, h mindenki társaságban van én meg egyedül. Nem tartozom senkihez. Rosszkedvű lennék.

Ne hallgass rám, csak én vagyok ilyen nyomi :D

2019. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ha az "üresjáratokban" el tudod magad foglalni, akkor nem gáz.


én már 1-2 éve egyedül mászkálok koncertekre is, utazgatni is. addig, ameddig tart az adott program, nem zavar semmi, tök jól elvagyok. az szokott zavarni például egy vidéki koncerten, hogy korábban koncert után is volt társaság körülöttem...most meg beülök az autóba és elindulok haza...ilyenkor sokszor elgondolkozok, hogy megérte-e ezért eljönni...de tulajdonképpen rájövök, hogy igen. szóval nem gáz ez.

2019. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten nem fura ez. Siman rengetegen jarnak egyedul szorakozni,moziba,muzeumba,strandra,parkokba,futni,bicajozn,soppingolni,nezelodni EGYEDUL!


Hajra! Menj es erezd jol magad!

N/38

2019. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!