Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tesznek az emberek...

Miért nem tesznek az emberek azért, hogy ha egyedül érzik magukat, szeretnének barátkozni?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyen kérdés van itt, szoktam én is válaszolni rájuk, egy puszta jó kis beszélgetés reményében, és tart kb 2 mondatig.


Ha kiír egy ilyen kérdést az ember, mikor ő akar ismerkedni, barátokat szerezni, miért nem ezen van?


Nektek mik a tapasztalatok? Lehet itt egyántalán gyakorin ilyen embert találni aki tényleg akarja is?


22/L


2019. ápr. 3. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Azért mert az online barát nagyon nem ugyanaz mint a "valódi". Tapasztalatból mondom ezt, úgy hogy volt már nagyon közeli online barátom akivel több mint egy évig beszéltem majdnem minden nap. Én úgy gondolom hogy a legtöbb ember amikor panaszkodik akkor legfőképp arra gondol hogy a munkahelyén/iskolában szeretne barátokat. De legalábbis olyat akivel egy városban lakik és van lehetőség mondjuk kéthetente találkozni. Mert azt nem helyettesíti semmi.

Namármost ha akarod megírhatod privátban melyik városban laksz és ha véletlenül ugyanott lakunk (amire csekély esély van) én szívesen beszélgetek veled. Persze ha ugyanott lakunk akkor is nagy valószínűséggel kiderül hogy nem sok közös van bennünk de egy próbát megér.

21F

2019. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Szerintem nagyon nagyon sokan próbáltunk már meg barátokra szert tenni online, de ez majdhogynem lehetetlen. Nincs meg a személyes kontakt és kihal az egész (legtöbb esetben). Hiába van jó beszélőkéje, nagy szókincse valakinek, ha beleun abba, hogy írkáltok egymásnak, de semmi több. Én is beszélgettem már nagyon jókat neten. Volt, akivel pár hónapig is, de sosem volt tartósabb egyik sem. Nehéz fenttartani az érdeklődést. Kell találkozni is.
2019. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia 😊 Én is egyetértek az előttem szólókkal de nekem nyugodtan írhatsz azért, szívesen venném 😊 Aztán ki tudja,lehet a közelben laksz😄

20/L

2019. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz. Ha közel laksz és jól kijövünk, még találkozhatunk is. Ki kell bújni a csírázásunkból. :D
2019. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pont ezen gondolkoztam én is :D felmerészkedtem anotalkra. Találtam is 2 olyan személyt akivel instagrammon folytattuk tovább, és csak barátkozni akartak ők is.

A legtöbb az 10 üzenet volt. És annyi.

Pedig én probálkozok. szeretek ismerkedni új emberekkel, mindennel. Szeretek barátkozni. Jó is a beszélőm, mégis abbamarad a beszélgetés.


Ugyanitt nyugodtan írjon aki hasonlóan gondolkozik.😊


20/L

2019. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!