Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik itt kiírják, hogy mennyir...

Akik itt kiírják, hogy mennyire egyedül vannak meg beszélgetni szeretnének azoknak hány százaléka kamu?

Figyelt kérdés
Sajnos én nemrég belefutottam egy ilyenbe.
2016. júl. 3. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

miből gondolod, hogy kamu?

abból, hogy nem ír vissza?

régen volt olyan, hogy hirtelen 5-6 ember írt rám, nem tudtam mindenkinek visszaírni, volt olyan akinek csak órákkal később tudtam reagálni a leveleire...

ha valaki kiír egy ilyen kérdést, akkor szerintem többen ráírnak, szóval nem mindenkinek tud válaszolni, főleg a fél perces limit miatt...


23F

2016. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
A magányos férfiak valódiak. A magányos nők közül sokan néhány hónapja magányosak, és olyan nagyon nem magányosak, hogy ne kezeljenek továbbra is untermenschként minden nem-helyes, alacsony társasági státuszú srácot.
2016. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én egyszer írtam ki ilyet, hogy nem/kor nélkül szeretnék beszélgetni, mert leírva is undorító ez a "nem/kor" kérdés. Akkor volt pár ember, akik csak azért írtak, hogy elküldjenek, hogy de szemét vagyok, hogy nem mondom meg a korom, nemem.


Amikor meg néha van itt kérdés, és beírom, hogy nekem is írhat nyugodtan, arra még nem kaptam semmit.

2016. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy már majdnem kerek 48 órája nem ír vissza... Ja és a történetében amit elmesélt nekem volt némi furcsaság.
2016. júl. 3. 13:22
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Sok depressziós ember van itt, és attól, hogy nem ír két napja még nem biztos, hogy kamu. Én is ismerkedtem már meg itt depressziós, magányos emberrel, de mindig azt várja, hogy én szórakoztassam, de sokszor nem ír magától.
2016. júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Elég nagy százaléka, szerintem az összes. Mindig max. 1-2 üzenet után megszakad a beszélgetés.
2016. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MZ.per.X ***** válasza:
50%
Az hogy beszélgetni akar, nem feltétlenül azt jelenti hogy veled akar beszélni.
2016. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
De nem is azt, hogy veled.
2016. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 1-2 elvétve de javarészt szerintem valós csak nem tud mit irni már vagy megunta és bereked a beszélgetés. Ha nem ir vissza irj neki még 1x valamit ha semmi akkor lépj tul rajta ne rágd magad ezen :)
2016. júl. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem kamuzok. Szívesn beszélgetek nőkkel.


23/F

2016. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!