Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova menjek hétvégén egyedül?

Hova menjek hétvégén egyedül?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, de itt nincsenek barátaim, párom eljár haverokhoz, ilyenkor itthon unatkozom. Mit csináljak, hova érdemes menni egyedül?
2019. ápr. 5. 04:52
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem kíséred el a párodat? Miért hagy magadra? Vedd rá,hogy menjetek el együtt színházba,kirándulni,netán valami jó kaját enni.Ha most magadra hagy,és esetleg házasság lesz belőle akkor a gyerek mellett is simán magadra fog hagyni.Szerintem cseréld le a "párod" egy másik pasira!
2019. ápr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most tettem fel a párom a vonatra, 2 perce indult el. Munka miatt nem tudok utána menni. Szombat este jön haza. Ennyit kibírunk. Tanulni megy, levelezős.
2019. ápr. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el, nézd meg a "Mi"-t a moziban.
2019. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közös programjaink is vannak, havonta néhányszor eljár haverokhoz. Ez olyan rossz jel lenne? :(
2019. ápr. 5. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!