Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

El menjek 16 évesen a testvéremmel és 20 éves barátaival május 1-re?

A testvérem 20 éves,rajta kívül lesznek még 17, 19-23 éves emberek. Összesen 12en lesznek, csak 4 et ismerek közülük. Nem tudom, hogy elmenjek-e 16vevesen velük május 1-re.nem vagyok szégyenlős, sem a legvisszahuzodobb, de nagy bulis sem. Szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: barát, buli, május, Újév, szilveszter, társaság, zene, szórakozás, ismerkedés, ismerős

ápr. 12. 12:25  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem menj el. Egy részüket ismered, a tesóddal tudsz beszélni ha valami baj van, és hacsak nem piálni mentek nagy bajod nem lehet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 12. 12:34 Privát üzenet
Én 17 évesen szintén a bátyám társaságával kezdtem el az éjszakai életet, szal no para, én azt mondom, menj.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 12. 12:38 Privát üzenet
Ha a tesód is szívesen veszi hogy velük mész akkor menj!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 12. 12:39 Privát üzenet
Éljen május egy, éljen

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 12. 14:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek egy jegye, amit megvehetnék tőle a Május 24-ei Szabó Péter szegedi előadására az Ifjúsági Házba?
Azt mondták hogy egy amerikai megjósolta, hogy május 17. -én ki fog törni a III. világháború. Azaz ma. De én nem látom semmi jelét. Jó persze az amerikaiak mindent tudnak de ez...
Melyik suliból valók, akik a tatai öreg tónál lévő táborból május 4. én mentek haza?
Ki hova jar szorakozni?
Tegnap este volt kint a Horti majálison?
Szerintetek ciki a szüleimmel+testvéremmel városnapra menni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!