Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mindenkinek belenztek...

Ti mindenkinek belenztek hosszan a szemebe aki jon szembe?

Figyelt kérdés
Nemreg kiprobaltam, hogy az utcan abban a pillanban mikor majdnem elmegyek egy ember mellett, belenezek a szemebe. Voltak akik mar alapbol ram neztek addigra, es voltak akik csak ugy maguk ele bamultak. Ti amikor mentek az utcan beleneztek masok szemebe? (Tudom, hulye tema de engem nagyoon erdekel :D )

2019. ápr. 14. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem. És te se tedd ezt mert hiszed vagy sem baromira idegesítő amikor egy ismeretlen a pofámba bámul.
2019. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Én igen!

:)

2019. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hosszan csak egy villanásnyi ideig, reflex. Felmérem, hogy aki elhalad mellettem, kiféle-miféle, aztán megyek tovább. Ha néz is tovább, az se érdekel én csak konstatáltam a jelenlétét és haladási irányát, mozgását. Szeretek a környezetem tudatában lenni és így mindig mindenre időben vagy akár idő előtt is tudok reagálni, és így érzem jól magam. Az meg nem érdekel, mit gondolnak mások erről.
2019. ápr. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, csak ha tetszik az adott nő, de azt sem hosszan teszem.
2019. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd valaki jól beszól neked, hogy "Mi a faxXxt nézel, kötsög", de ha neked ez kell...
2019. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is bele szoktam nézni, bár leginkább azért, hogy(ha jók a látási viszonyok) megnézzem milyen színű az illető szeme, és ha szépnek találom, igyekszem memorizálni :)

Mondjuk amikor az én tekintetembe fúrja valaki a sajátját azért tud kellemetlen lenni számomra, de senkinek nem mondanám, hogy “mit lesel?!”

N

2019. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában végignézem,nem csak a szemét,ha tetszik,ha nem vegigmérem
2019. ápr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utálok emberek szemébe nézni, szóval...
2019. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!