Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Változhat még nála ez a dolog?

Változhat még nála ez a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom,akit már gyerekkorom óta ismerek. Rendes,becsületes,korrekt és rendkívül intelligens embernek ismertem mindig is.Sajnos az a helyzet,hogy Ő már elég rég elkötelezte magát a függetlenségnek,és ahogy tapasztalom,ez nem is igen fog változni nála. Nem akarok beleszólni az életébe,és nem is traktálom azzal,hogy "Márpedig szerezz egy barátnőt",csak érdekelne néhány kívülálló ember véleménye. Tudni kell róla,hogy 30 éves,és az utolsó kapcsolata 23 évesen volt.Azt mondta,hogy az volt az utolsó próbálkozása,mivel csalódások sorozata volt minden azelőtti kapcsolata is.Továbbá hozzátette,hogy nincs szüksége ideig-óráig tartó kapcsolatokra,mindig mással,és mással,mert a mai világ már nem arról szól,mint a régi időkben,amikor megismerkedtek és megházasodtak az emberek,hogy leélték együtt az életüket.Ismerkedni abszolút nem ismerkedik.Szó szerint kerüli a nőket,ahol és ahogy csak lehet.Bár nem igazán értem az álláspontját,hiszen olyan kapcsolata még nem volt,aminek komolyabb kimenetele lett volna (Pl: összeköltözés,eljegyzés),mert a zárójelben felsoroltak közül egyikre sem volt még példa nála.Kérdeztem néhány lány ismerősömet,hogy külsőre hogyan ítélik meg,és mondták,hogy szerintük helyes.Annyit még hozzátennék a szükségleti részéhez a dolognak,ami számomra rendkívül groteszk,hogy ilyen tekintetben a fizetős hölgyekhez fordul segítségért,amikor a helyzet úgy kívánja.A kérdésem tehát az volna,hogy létezhet e az,hogy valaki ennyire tudatosan és határozottan tudjon dönteni az életéről,minden külső tényezőt kizáró és elkerülő hatással?
2019. ápr. 24. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember és ha neki így jó, akkor örülj neki. Legalább tudtok együtt lenni sokat, ápoljátok a barátságotokat. Ha majd szüksége lesz társra, biztosan keres magának párt.


Véletlenül nem szűz a horoszkópja?

2019. ápr. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Mérleg.
2019. ápr. 24. 02:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Hanzo.
2019. ápr. 24. 10:48
 4/4 anonim válasza:
Én megértem. Látszik intelligens, nem hódol be a nyomásnak, teszi amit úgy érez jó számára.
2019. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!