Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez jó vagy rossz...

Szerintetek ez jó vagy rossz dolog/helyzet?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, első éves vagyok. Igazából elvagyok a szaktársaimmal nagyon, viszont gyakran kerülök olyan helyzetbe, hogy kinevetnek. Alapjáraton szellemesnek mondanám magam, mondták is páran, hogy jól tudok beszélni meg vicces vagyok. Csak néha azt érzem, hogy érettebbnek kéne lennem, nem mindent elviccelni. A célom a feszültség oldása, meg, hogy szórakoztassam önmagamat, másokat.

Vannak olyan tárgyak, amiket nem értek, és ez is elég viccesen jön ki. A megszólalásom már arról árulkodik, hogy nem értem/nem tudom. És ilyenkor is nevetés van.

Nem tudom változnom kéne e ebben, eddig sose tudtam. Mindig egy idő után ez kubukott belőlem.

20/L



2019. ápr. 3. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyzetek, amikor helyénvaló a vicc/viccelődés és vannak olyanok, amikor nem.

Próbáld megtalálni az egyensúlyt és nem válsz nevetségessé.

2019. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy a kérdésre válaszoljak, (bár remélem a fenti válaszomból már kikövetkeztetted) nyilván rossz, amikor már nem veled, hanem RAJTAD nevetnek.
2019. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!