Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet olyan pasikkal...

Hol lehet olyan pasikkal ismerkedni akik NEM szarrágyúrtak, kopaszak és agyontetováltak?

Figyelt kérdés
Alig látni már olyat aki nem így néz ki és igencsak hervasztó
2019. máj. 4. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok például én. Egy 158 centis, 40 kilós törpe...
2019. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyeken jársz és nem is látok ilyen pasikat.
2019. máj. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
tessék itt vagyok én 170 cm 55 kg..... és vállig érő haj. Kellek ? A kuytának se kellek.
2019. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az lehet :/ ez egy putri kisváros mondjuk, itt ez a módi. Itteni szórakozóhelyeket is ezeknek találták ki, jó nyilván azokat nem is làtogatom ebből kifolyólag. De ha csak simán mászkálok akkor is ezek a jampik jönnek szembe :(
2019. máj. 4. 09:47
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"De ha csak simán mászkálok akkor is ezek a jampik jönnek szembe :("


ez KAMU..... dehogy ezek jönnek szembe... ezek IS. meg még ezer más is.

2019. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hűha...te hol laksz?
2019. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az a poén, hogy az ország nyugati csücskén, ami még a kulturàltabbak közé kéne tartozzon. Igazad van, nem csak ezek, másik fele a telepi nonfitetkós asszonyverős trikósok
2019. máj. 4. 10:04
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

"asszonyverős trikósok"


Eddig nem is tudtam, hogy azok járnak trikókban akik verik az asszonyt.

Megint tanultam itt valamit...

...vagy baj van az agyaddal.

2019. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
trikóban az igénytelen retkek járnak akik mivel igénytelen retkek akár verhetik is az asszonyt..... de aki ilyne pasival van együtt az maga is egy ribizli azt meg ütni is kell
2019. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Bár tudnám hogy a nyugatmagyarországiak honnan veszik hogy az a rész a civilizáltabb, mikor csak egy kis töredékük élt ténylegesen kelet vagy közép magyarországon.

Na mindegy, hogy a kérdésre is válaszoljak mint suttyó civilizálatlan dél-keleti paraszt (szegedi). Itt Szegeden, az általad említettekből kevés van, azok is inkább cigányok. Többségében sportos vagy átlagos testalkatú, hajjal rendelkező, solidan tetobált/tetoválatlanok vannak többségében a magyar férfiak között.

2019. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!