Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hú de jó pasi-mondja (súgja)...

Hú de jó pasi-mondja (súgja) egyik lány a másiknak. Mit lehetett VOLNA kihozni ebből a szituból?

Figyelt kérdés

Megyek az utcán szembe jön két vadidegen lány. Az egyik odasúgja a másiknak (húúú de jó pasi... a másik erre fúúú igen..)

A hallásommal nincs baj az biztos.

A történetz ennyi. Ők mentek egyik irányba én a másikba és kész.



Mit lehetett volna kihozni ebből a szituból? Mit tehettem VOLNA? Mert ha odafordulok hogy „hallom jó pasinak tartasz“ ő meg erre „én???? hallucinálsz hapsikám" vagy ilyesmi lett volna nem?


2019. máj. 16. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Igazán megdughattad volna őket, ha már így bókoltak.
2019. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja ott a Ferenciek terén a 7-es megállójában. Ott és sehol másutt.
2019. máj. 16. 20:33
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyél már proli. A buszon!
2019. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
értelmes válasz?
2019. máj. 16. 20:34
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
Hülye kérdésre?
2019. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%

Én ha ilyet mondanék az utcán nagyon is örülnék ha lecsapnák a labdát. Azaz leszólítanál..

Nyilván aztán előbb utóbb ahogy írták fentebb dugás jönne..

De én lehet azért mondom ezt határozottan mert nem 20 éves vagyok és már ismerem a dörgést.


Szóval ebből a szituból lehetett volna egy kis időbefektetéssel matekolás.

2019. máj. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Oda kellett volna szólni: Ma estére van szabad időpontom, szőke cica 18.30, vöröske 19.00! És elsétálsz
2019. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Én ha ilyet mondanék az utcán nagyon is örülnék ha lecsapnák a labdát. Azaz leszólítanál.."


De ha ez volt a szándékuk miért suttogva mondták hogy meg ne halljam? Aztán mégis hallottam de ők megtették amit lehetett hogy nehogy halljam-

2019. máj. 16. 20:44
 9/22 anonim ***** válasza:
semmit, ezek a szituk kb ennyik szoktak lenni. de ha batrabb vagy akkor hozzajuk lehet szolni, bar ha rosszul hallottad az kicsit gaz. de ha bejott az egyik vagy a masik akkor gyors fb csere es kesz:)
2019. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Én ha ilyet mondanék az utcán nagyon is örülnék ha lecsapnák a labdát. Azaz leszólítanál.."


De ha ez volt a szándékuk miért suttogva mondták hogy meg ne halljam? Aztán mégis hallottam de ők megtették amit lehetett hogy nehogy halljam-

2019. máj. 16. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!