Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mennyire jelent...

Szerintetek mennyire jelent tartalmas kikapcsolódást egy falunap?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz körökben mozogtam, de több ilyenben is voltam, és hát a benyomásom ugyanaz... Mivel ezek mindig ingyenesek ezért mindig tele van etnikummal vagy korcsmabútorokkal. No meg hát az a zenének nevezett akármi... el nem tudom képzelni hogy lehet önfeledten dáridózni mikor Buggyos Józsi eltátogja legújabb CD-jéről a "Haj de kutya jó kedvem van" kezdetű örökzöldjét. Szerintem értelmesebb módon is meg lehetne ezeket tartani, mert kellenek a közösségi élmények, csak hát ez a meglehetősen alacsony színvonal...
2019. jún. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális falunap is létezik.
2019. jún. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, kedves válaszoló, de lehet rosszul fogalmaztam a falunappal, mert ez nem feltétlenül a falusi emberekre vonatkozik, ugyanez megvan nagyvárosban is csak most egy gyűjtőfogalmat használtam.
2019. jún. 5. 20:23
 3/4 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Valószínűleg abban a faluban az említett programokra van a legnagyobb igény (alkoholfogyasztás, mulatós zene). Az én városomban is sok a kisebbségi, és minden évben Nótár Maryt, Bódi Csabit meg ilyeneket hívnak. Hiába szeretné az én kis 4-5 fős társaságom Horváth Charliet a színpadon, ha a másik 5000 ember nem kíváncsi rá.
2019. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek a falunapok mindnekinek szólnak, olyasmi ez mint a való világ jól le kell vinni a színvonalat hogy mindenki értse, részegen meg a szar zenével sincs gond...
2019. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!