Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mégis hogyan ne vegyek róla...

Mégis hogyan ne vegyek róla tudomást?

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva az utóbbi időben sajnos nagyon megtetszett a főnököm. Ennek oka,hogy borzasztóan sokat és emberien segít.

Ha beteg lettem és kertem,hogy inkább szabit adjon,szó nélkül megtette. Ha munkatarsakkal volt baj,rögtön orvosolta. Ha nem volt jól megírva egy orvosi igazolás bejelentette az egész napom. Megérti a családi gondjaim és teljes mértékben a rendelkezésemre áll,ha beszélni/kérni szeretnék tőle.


Tudom,hogy mindenkivel ilyen,de én egyszerűen emiatt majdhogynem "beleszerettem". Ez több okból sem jó. Ő a főnököm,sosem kezdenék ki vele (plusz túl fiatal is vagyok,10 év van köztünk,neki ráadásul barátnöje van). De mégis,hogy verjem ki a fejemből?



2019. jún. 6. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy elcsavarod a fejét meghazasodtok es dolgoznod sem kell tobbet. Jol hangzik mi??😂😂😂
2019. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,ilyen van a mesében esetleg,de én tényleg szeretnék letenni valahogy a hozzá kötődő érzelmeimről.
2019. jún. 6. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát...nem tudom.

Én lehet várnék hátha lesz valami ebből.

Egy próbát megérne🤔🤔🤔

2019. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy az esete vagyok 😔 En csak a szerencsétlenkedő pályakezdő kiscsaj vagyok... Szerintem max sajnál 😞
2019. jún. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!